4 605,12 zł (brutto) 3 744,00 zł (netto)
Brutto
4-8 tygodni
Atrakcyjny design w połączeniu z wyjątkową funkcjonalnością. Brdr. Krüger po raz kolejny podjął współpracę z długoletnimi partnerami projektowymi OEO Studio, aby stworzyć serię sześciu stolików bocznych i kawowych z litego drewna. 

Stoły są zaprojektowane jako organiczne elipsy i koła z miękkimi krawędziami i są dostępne w sześciu rozmiarach i wysokościach, od niskich 25 centymetrowych do 45 cm. I od 45 cm do 180 cm długości. Zwężające się profile nóg, nadają całości lekki wygląd i efekt unoszenia się w powietrzu. Dzięki przemyślanym i proporcjonalnym kształtom, rozmiarom i wysokościom, stoliki kawowe Jari dobrze prezentują się zarówno samodzielnie, jak i skupione razem. Pozwalając projektantom wnętrz na dużą swobodę twórczą, dostosowując się do małych lub dużych wnętrz. Płynny i atrakcyjny design, który natychmiast ożywia każdą przestrzeń. 

Jari bierze swoją nazwę od japońskiego słowa oznaczającego "kamyk" i czerpie jednocześnie inspirację z zaokrąglonych przez fale kamyków plażowych. Miękkie i subtelne asymetryczne kształty charakteryzują stoły Jari, odzwierciedlając uproszczoną wersję natury i wywołując poczucie spokoju i ponadczasowości. 

Unikalne asymetryczne kształty stolików Jari potrafią zmiękczyć jednolitość wnętrza. Kolekcja oferuje elegancką równowagę pomiędzy byciem rzeźbiarską a funkcjonalną na co dzień. Krótko mówiąc, jest przyjazna dla użytkownika i stylowa. Kształt stołów zapewnia praktyczny dostęp do siedzenia. Każdy stolik posiada podwójnie zaokrąglone krawędzie. 


Wszystkie elementy z kolekcji Jari wykonane są z certyfikowanego litego dębu, wyselekcjonowanego ze względu na jego czystość i naturalne piękno usłojenia. Wykończenie dostępne w naturalnym kolorze dębu lub przydymionym dębie. Powierzchnie są polerowane ręcznie naturalnym olejem woskowym, tworząc warstwę ochronną o miękkim dotyku. Nogi toczone z litego drewna. 

Projekt: Oeo Studio i Brdr. Krüger
Materiały:

Dąb | Lite Drewno

Wykończenie:

Dąb Olejowany lub Przydymiony Dąb

Wymiary:

Wersja nr.: 1

Średnica: 45 cm

Wysokość: 45 cm

Grubość blatu: 2,5 cm

Wersja nr.: 2

Średnica: 60 cm

Wysokość: 40 cm

Grubość blatu: 2,5 cm

Wersja nr.: 3

Średnica: 85 cm

Wysokość: 35 cm

Grubość blatu: 2,5 cm

Wersja nr.: 4

Średnica: 118 cm

Wysokość: 25 cm

Grubość blatu: 2,5 cm

Jari | stolik kawowy | okrągły 45-118 cm

JAJ1-OOL
JAJ1-OOL

Możesz też polubić...