Jari | stolik kawowy | elipsa
zoom_out_map
9 232,38 zł (brutto) 7 506,00 zł (netto)
Brutto
4-6 tygodni
Atrakcyjny design w połączeniu z wyjątkową funkcjonalnością. Brdr. Krüger po raz kolejny podjął współpracę z długoletnimi partnerami projektowymi OEO Studio, aby stworzyć serię sześciu stolików bocznych i kawowych z litego drewna. 

Stoły są zaprojektowane jako organiczne elipsy i koła z miękkimi krawędziami i są dostępne w sześciu rozmiarach i wysokościach, od niskich 25 centymetrowych do 45 cm. I od 45 cm do 180 cm długości. Zwężające się profile nóg, nadają całości lekki wygląd i efekt unoszenia się w powietrzu. Dzięki przemyślanym i proporcjonalnym kształtom, rozmiarom i wysokościom, stoliki kawowe Jari dobrze prezentują się zarówno samodzielnie, jak i skupione razem. Pozwalając projektantom wnętrz na dużą swobodę twórczą, dostosowując się do małych lub dużych wnętrz. Płynny i atrakcyjny design, który natychmiast ożywia każdą przestrzeń. 

Jari bierze swoją nazwę od japońskiego słowa oznaczającego "kamyk" i czerpie jednocześnie inspirację z zaokrąglonych przez fale kamyków plażowych. Miękkie i subtelne asymetryczne kształty charakteryzują stoły Jari, odzwierciedlając uproszczoną wersję natury i wywołując poczucie spokoju i ponadczasowości. 

Unikalne asymetryczne kształty stolików Jari potrafią zmiękczyć jednolitość wnętrza. Kolekcja oferuje elegancką równowagę pomiędzy byciem rzeźbiarską a funkcjonalną na co dzień. Krótko mówiąc, jest przyjazna dla użytkownika i stylowa. Kształt stołów zapewnia praktyczny dostęp do siedzenia. Każdy stolik posiada podwójnie zaokrąglone krawędzie. 


Wszystkie elementy z kolekcji Jari wykonane są z certyfikowanego litego dębu, wyselekcjonowanego ze względu na jego czystość i naturalne piękno usłojenia. Wykończenie dostępne w naturalnym kolorze dębu lub przydymionym dębie. Powierzchnie są polerowane ręcznie naturalnym olejem woskowym, tworząc warstwę ochronną o miękkim dotyku. Nogi toczone z litego drewna. 

Projekt: Oeo Studio i Brdr. Krüger
Materiały:

Nogi: Dąb | Lite Drewno

Blat: Dąb | Lite Drewno

Wykończenie: Naturalny Dąb Olejowany lub Przydymiony Dąb Olejowany

Dostępne Rozmiary: 

1 Model: 

Średnica: ø45 cm 

Wysokość: 45 cm 

Grubość blatu: 2,5 cm 

2 Model: 

Średnica: ø60 cm 

Wysokość: 40 cm 

Grubość blatu: 2,5 cm 

3 Model: 

Średnica: ø85 cm 

Wysokość: 35 cm 

Grubość blatu: 2,5 cm 

4 Model: 

Średnica: ø118 cm 

Wysokość: 25 cm 

Grubość blatu: 2,5 cm 

5 Model: 

Długość: 130 cm 

Szerokość: 58 cm

Wysokość: 35 cm 

Grubość blatu: 2,5 cm 

6 Model: 

Długość: 180 cm 

Szerokość: 80 cm

Wysokość: 25 cm 

Grubość blatu: 2,5 cm

Jari | stolik kawowy | elipsa

JAJ5-OOL
JAJ5-OOL

Możesz też polubić...