Gear | stolik boczny | wysoki Ø45 cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Gear to kolekcja rzeźbiarskich stolików kawowych, inspirowana starożytnymi greckimi kolumnami. Stoliki Gear zostały zaprojektowane jako uproszczona konstrukcja z trzema żebrowanymi nogami, dodającymi wyrafinowanego detalu do obszernego projektu.

Stoliki Gear są dostępne w dwóch rozmiarach i są wykonane z betonu włóknistego, dzięki czemu ich powierzchnia przypomina w dotyku kamień z małymi otworami i wariacjami. Stoły są ręcznie malowane wieloma warstwami kolorów, dzięki czemu każdy stół jest wyjątkowy.

Fakty o produkcie:

- Odlany z lekkiego betonu włóknistego
- Występuje jako wysoki stolik boczny lub niski stolik kawowy
- Powierzchnia może być lekko nierówna, a kolor może się nieznacznie różnić ze względu na unikalną fakturę
- Dodaje rzeźbiarskie i organiczne detale do każdej przestrzeni wewnętrznej - Solidna trójnożna podstawa
- Wyprodukowano w Chinach

Projekt: Kristian Sofus Hansen i Tommy Hyldahl

NORR11 to duńska marka projektowa kierująca się wizją wprowadzenia nowych perspektyw do nowoczesnych wnętrz poprzez meble i oświetlenie.

Wykonane z uczciwych i naturalnych materiałów projekty są trwałe i zapewniają zrównoważony rozwój. Marka NORR11 wierzy w tworzenie elementów z osobowością, nadających charakter i komfort każdej przestrzeni.

Łączenie skandynawskiego designu z azjatycką estetyką Język projektowania NORR11 łączy przeszłość i teraźniejszość w ponadczasowym designie. Inspirację czerpie z natury i surowców naturalnych, które są widoczne w kolekcjach.

Siedziba firmy, studio projektowe i flagowy showroom znajdują się w centrum Kopenhagi, prezentując pełen design uniwersum NORR11.

Materiały:

Blat: Beton Włóknisty

Podstawa: Beton Włóknisty

Wymiary:

Wysokość: 48 cm

Średnica: 45 cm

Gear | stolik boczny | wysoki Ø45 cm

Możesz też polubić...