Fotel Sibast No 7 |Shepskin - długie włosie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Przedstawiamy fotel wypoczynkowy Sibast No 7 w dwóch ekskluzywnych edycjach z owczej skóry. Piękna i miękka skóra owcza dodaje elegancji i komfortu fotelowi wypoczynkowemu i tworzy nową wizualną ekspresję tego klasycznego fotela. Nowe edycje oferowane są w wersji z krótkowłosej australijskiej skóry owczej oraz w wersji z długowłosej islandzkiej owczej skóry. Sibast Furniture oferuje również długowłosą islandzką skórę owczą osobno jako piękny sposób na zwiększenie komfortu na przykład na krześle do jadalni Sibast No 8.

Ponadczasowy fotel Sibast No 7 zaprojektowany przez Helge Sibast w 1953 roku ma niepowtarzalny charakter i odważny design. Jako znakomity stolarz i architekt mebli, Helge Sibast nie tylko zaprojektował, ale osobiście wykonał swoje oryginalne meble, które często rzucały wyzwanie tradycyjnym sposobom obróbki drewna. Charakterystyczne wyprofilowane oparcie to element nadaje projektowi odważną osobowość i zapewnia wyjątkowy komfort siedzenia. Delikatnie zwężane tylne nogi oraz unoszące się siedzisko, nadają fotelowi lekki i elegancki wygląd. Sibast No 7 to fotel o nieprzemijającym pięknie i jakości.

Sibast No 7 wytwarzane jest wyłącznie z certyfikowanego FSC? dębu lub buku ze zrównoważonych lasów, a tapicerka wykonany tylko ze skóry o najwyższej jakości. 

Projekt: Helge Sibast, 1953

Materiały:

Rama: Dąb | Lite Drewno

Siedzisko/Oparcie: Naturalna Skóra Owcza

Wersja 1: Krótka | Pochodzenie Australia

Wersja 2: Długa | Pochodzenie Islandia

Wykończenie dla Drewnianej Ramy: Przydymiony Dąb lub Dąb Mydlony, Olejowany Dąb, Dąb Lakierowany | Kolor: Czarny

Wymiary:

Szerokość: 71 cm

Wysokość: 68.5 cm

Wysokość siedziska: 35 cm

Fotel Sibast No 7 |Shepskin - długie włosie

Możesz też polubić...