Pelago | poduszka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%
Dopasowana do leżaka Pelago poduszka zapewnia dodatkowy komfort od stóp do głów. Pokryta ekskluzywną tkaniną Sunbrella poduszka jest odporna na warunki atmosferyczne i trwała. Miodowo-żółty kolor dodaje świeży kontrast do drewna tekowego, ciepły w świeżości i srebrzystoszary po patynowaniu. Poduszka wykonana jest z pianki o strukturze otwartokomórkowej, która przepuszcza wodę, jednocześnie zachowując swój kształt i pozostając jędrną rok po roku.

Od ponad 40 lat marka Skagerak tworzy trwałe projekty z nowoczesnym nordyckim akcentem. Nasza kolekcja składa się z mebli do wnętrz i ogrodów, akcesoriów oraz oświetlenia i zawiera zarówno klasyczne elementy, które są w ofercie od dziesięcioleci, jak i te nowe, które dopiero zapisały się do historii.

Skagerak tworzy długotrwałe i uczciwe relacje z projektantami i dostawcami, którzy podzielają wizję, aby tworzyć produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów o czystej estetyce, produkowane w sposób odpowiedzialny dla ludzi i planety.

„W firmie Skagerak stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, aby opracowywać produkty wykonane ze szczerym kunsztem, dbałością o środowisko i uniwersalną estetyką. Tworzymy meble, które są budowane po to, by służyły i przetrwały na dłuższą metę, więc patynują i kumulują historie. W naszym świecie najważniejsze są historie i relacje, a my staramy się tworzyć meble, które ułatwiają i wprowadzać nowe koncepcje, które mogą to urzeczywistnić. I to jest coś, z czego jestem dumny – mówi CEO Jesper Panduro.

Materiały:

Outdoor Textile | Kolor: Honey Yellow

Szybkoschnąca poduszka

Wymiary: 

Długość: 197 cm 

Szerokość: 63,5 cm 

Wysokość: 3 cm

Pelago | poduszka

Możesz też polubić...