BAIA Chair | krzesło
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
5 680,00 zł (brutto) 4 617,89 zł (netto)
Brutto
4-6 tygodni

W hołdzie duńskiemu wzornictwu japoński projektant Kensaku Oshiro stworzył krzesło, które w najwybitniejszy sposób łączy estetykę duńskiego i japońskiego designu. Inspiracją do stworzenia wnęki jest gładko zakrzywiona forma C drewnianego oparcia, które leży stycznie na górnej części eleganckiej stalowej ramy i daje ciepły i miękki kontrast ze stalowymi i skórzanymi elementami.

Konstrukcja stalowej ramy doskonale balansuje między cienkimi pionowymi liniami rur a wyraźnymi elementami poziomymi. Każda noga ma niewielkie okrągłe wykończenie, a szerokość między przednimi nogami jest szersza niż między tylnymi, co nadaje krzesłu symetrię i nadaje mu harmonijny i charakterystyczny wygląd.

Oparcie z litego drewna wykonane jest w specjalnej technologii gięcia parowego, a oparcie i rama zostały ręcznie wyszlifowane. Rama jest wykonana ze stali malowanej proszkowo na czarno lub ze stali nierdzewnej, a oparcie z dębu, czarnego lakierowanego dębu, przydymionego dębu lub orzecha. Miękkie, tapicerowane siedzisko zapewnia wysoki komfort siedzenia i jest dostępne w wersji ze skóry lub tkaniny.

Różnorodne cechy każdego elementu są doskonale wyważone w projekcie i nadają krzesłu odświeżającej lekkości i niepowtarzalnego, nowoczesnego wyglądu.

Projekt: Kensaku Oshiro dla dk3, 2021

Materiały:

Rama: Stal Malowana Proszkowo | Kolor: Czarny, Rosso Corsa (red), British Racing (Green)

Oparcie: Lite drewno | Dąb, Przydymiony Dąb, Dąb Barwiony | Kolor: Czarny

Wykończenie: Olejowany, Olejowany na Biało lub Mydlony 

Wymiary: 

Szerokość: 54,4 cm

Głębokość: 47,7 cm

Wysokość: 70 cm 

Średnica drewnianego oparcia: 4 cm

BAIA Chair | krzesło

Możesz też polubić...