Przewiewny, przypominający chmurę kształt, który charakteryzuje lampy wiszące Tense marki New Works, jest kontynuowany w nowej intrygującej lampie stołowej Tense. Kształt Lampy Tense jest wykonany z dokręconych prętów węglowych i lekkiego, trwałego i w 100% nadającego się do recyklingu materiału Tyvek, który jest prany, aby uzyskać atrakcyjny efekt pomarszczenia. Oparta w niemal pionowej pozycji na opływowej podstawie, lampa stołowa Tense zapewnia wiele możliwości cieszenia się piękną fakturą klosza i delikatnym rozpraszaniem światła.

Zasilane baterią światło można z łatwością przemieszczać tam, gdzie jest potrzebne, a jego jasność można dostosować do pożądanej atmosfery. Ładowanie odbywa się za pomocą magnetycznego kabla ładującego, który bezproblemowo łączy się z podstawą. Dzięki zaawansowanym funkcjom technicznym i zmysłowym atrybutom projektanci Panther & Tourron przedstawiają estetyczne i nowoczesne podejście do lampy stołowej.

Projekt: Panther & Tourron dla New Works

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika, w której design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac.  Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works.

Materiały: 

Klosz: Tyvek | 100% degradowalny 

Podstawa: Aluminium | Kolor: Czarny i Biały

Wymiary: 

Wysokość: 43 cm 

Szerokość: 34 cm 

Głębokość 7 cm 

Specyfikacje techniczne: 

Źródło światła: LED 4 W, 2700 K - 3300 K (3 poziomy), Lumen: 350 lm 

Czas pracy: 10-11 godzin (przy maksymalnym poziomie świecenia) 

Kabel: USB-C, 200 cm, 5V/1A Uniwersalny Adapter USB

Tense | przenośna lampa stołowa

Możesz też polubić...