• -15%

Zet Storage System | System regałów, półka na magazyny

Marka: Audo

501,50 zł
590,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 501,50 zł

Zet Storage System Magazine Shelf to opcjonalna półka ekspozycyjna zaprojektowana dla modułowego systemu Zet. Pozwala na eleganckie przechowywanie i prezentację czasopism, książek i dekoracyjnych przedmiotów. Dostępna w sześciu kolorach, harmonijnie łączy funkcjonalność z minimalistycznym designem.

Wybrano: Czarny
Czas realizacji: 1-2 tygodnie

Opis

Produktu

Zet Storage System Magazine Shelf to stylowe uzupełnienie modułowego systemu półek Zet, zaprojektowanego z myślą o swobodzie aranżacji i eleganckim przechowywaniu. Ta specjalna półka ekspozycyjna pozwala na przechowywanie czasopism, książek i dekoracji w sposób widoczny i uporządkowany, nadając regałowi bardziej dynamiczny wygląd. System Zet wyróżnia się drewnianymi półkami w kształcie litery „U” oraz metalową ramą ze wspornikami „Z”, tworząc stabilną, ale wizualnie lekką konstrukcję. Dzięki dodatkowym półkom ekspozycyjnym użytkownicy mogą personalizować swoje przestrzenie i nadawać regałowi nowy wymiar funkcjonalności. Dostępność sześciu kolorów pozwala na idealne dopasowanie do różnych wnętrz, od minimalistycznych domowych salonów po eleganckie przestrzenie biurowe czy komercyjne.

Zet Storage System | System regałów, półka na magazyny
Zdjęcie dodatkowe 1
Zdjęcie dodatkowe 2

Stal malowana proszkowo | Kolor: Czarny

Wysokość: 3,3 cm Szerokość: 152 cm Głębokość: 31 cm

Aby zachować wyjątkowy charakter półki Zet przez wiele lat, zaleca się: Czyszczenie powierzchni – przecierać suchą lub lekko wilgotną ściereczką, unikać silnych detergentów. Unikanie nadmiernej wilgoci i długiej ekspozycji na bezpośrednie światło słoneczne, aby zachować oryginalny kolor i fakturę materiału. Optymalne obciążenie – układać książki i czasopisma równomiernie, aby zapewnić stabilność półki.

Najważniejsze

Cechy produktu

Najważniejsze

Cechy produktu

Elegancka ekspozycja czasopism i książek – umożliwia przechowywanie w sposób uporządkowany i estetyczny.
Modułowy design – łatwa do zamontowania i kompatybilna z systemem Zet.
Dostępna w sześciu kolorach – umożliwia personalizację i dopasowanie do różnych wnętrz.

O projektancie

Kaschkasch

Kaschkasch

Studio projektowe kaschkasch zostało założone w 2011 roku przez Floriana Kallusa i Sebastiana Schneidera. Duet specjalizuje się w projektowaniu mebli, oświetlenia oraz kierunku artystycznym dla krajowych i międzynarodowych klientów. Współpraca stanowi kluczowy aspekt ich pracy – dyskusja i wymiana myśli są nieodłącznym elementem procesu twórczego. Dla kaschkasch design jest użytecznym i praktycznym elementem życia, który poprzez swoją powściągliwą ekspresję oddaje charakter i postawę. Ich charakterystyczny język formalny łączy prostotę z pięknem, tworząc harmonijną równowagę między funkcjonalnością a rygorystyczną estetyką. Efektem tej filozofii są projekty skromne, ale jednocześnie wyraziste, inteligentne i logiczne. Studio kwestionuje utarte normy i poszukuje nowych odpowiedzi na codzienne potrzeby. Florian Kallus i Sebastian Schneider łączą wiedzę praktyczną z akademickim wykształceniem – obaj są wykwalifikowanymi stolarzami, a następnie ukończyli studia z zakresu projektowania produktów. Ta wszechstronność znajduje odzwierciedlenie w ich metodzie pracy, która łączy tradycyjne rzemiosło z innowacjami technologicznymi i nowoczesnym podejściem do projektowania.

Zobacz co jeszcze

Może Ci się spodobać

Ładowanie...