Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Lampa Tense | nowa wizja luksusu

Lampa Tense | nowa wizja luksusu

- Kategorie : design
Zaprojektowana przez szwajcarskie biuro projektowe Panter & Tourron lampa wisząca Tense to wynik badań nad nowymi innowacyjnymi materiałami, technologią oraz doświadczeniami wizualnymi, które w połączeniu pozwalają tworzyć nieoczekiwane prace, mające na celu przedefiniowanie nowej wizji luksusu.

Lampa Tense powstała w czasie w którym projektanci Alexis Tourron i Stefano Panterotto szukali rozwiązań, pozwalających tworzyć napięte, duże i obfite objętości używając jedynie patyków i tkanin. Inspiracji szukali dosłownie wszędzie:
?Przyjrzeliśmy się latawcom, namiotom, ultralekkiemu sprzętowi sportowemu i sprzętowi fotograficznemu. Później z tych badań wyłonił się nasz pomysł. ? ? Panter & TourronPodczas badań biuro projektowe Panter & Tourron szukało materiałów pochodzących z recyklingu i, które są solidne i trwałe. Tyvek jest najlepszym dyfuzorem i tworzy najcieplejszy efekt dla światła. Lampa Tense tworzy osobowość i bardzo przyjemną jakość światła w każdym domu. W zależności od wielkości pokoju można wybrać lampę małą lub lampę o dużym rozmiarze. W pomieszczeniach z niskimi lub wysokimi sufitami można łatwo modulować długość kabla. W przypadku bardzo przestronnych pokoi lub lobby hotelowych proponujemy połączenie dwóch lamp, małej i dużej, obok siebie. Na pewno będzie wyglądać niesamowicie!Projektanci stworzyli lampę, która porusza się i żyje z Tobą w codziennym życiu, jak ruchoma rzeźba . Lampa Tense, jest piękna i ciekawa zarówno po włączeniu jak i po wyłączeniu. Lampa, którą można umieścić w każdym wnętrzu i która zawsze wniesie do niego coś wyjątkowego, tworząc atmosferę i obecność, która sprawi, że poczujesz się dobrze.

Tense pendant ?90 cm

Alexis w studio z prototypem lampy Tense