Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Anour w Home Nook

- Kategorie : shop the look

Wizja

Prostota polega na wyeliminowaniu hałasu, dotarciu do sedna. Marka Anour Stawia na wartości wizualne, estetyczne i trwałe, z prostotą osiągniętą poprzez złożony proces projektowania i analizy.

Wyprodukowane w Danii, oświetlenie ANOUR oznacza się najwyższym poziomem kunsztu i kontynuuje tradycję duńskiego wzornictwa. Każdy element jest wykonany z naciskiem na zrównoważony rozwój w projektowaniu, produkcji i technologii.

Indywidualnie dopasowane do każdego klienta.

I Model

I-Model Cordless to nowa seria produktów, które osiągają wyższy poziom prostoty. Te lampy wiszące prawie unoszą się w powietrzu, tworząc efekt graficzny, który upiększy Twoją przestrzeń. Zastosowanie prądu niskiego napięcia przez dwa druty zawieszenia nadaje temu eleganckiemu wyglądowi.

I Model

Wykończenie: Korodowana Stal

Cena od: 11 350,00 zł

I Model

Wykończenie: Oksydowana Miedź

Cena od: 11 350,00 zł

Na zdjęciu solidna mosiężna lampa I-Model zaprojektowana przez Anour z czasem nabierze pięknej patyny.

Pielęgnacja - korodowana i oksydowana powierzchnia

Do regularnego czyszczenia produkt należy czyścić wyłącznie miotełką z piór.

I Model

Wykończenie: Niebieska Stal

Cena od: 11 350,00 zł

I Model

Wykończenie: Brązowiony Mosiądz

Cena od: 11 350,00 zł

I Model

Wykończenie: Brązowiona Miedź

Cena od: 11 350,00 zł

Lampa wisząca I-Model doda elegancji i piękna każdej przestrzeni. I-Model jest dostępny w 2 różnych wersjach, z okablowaniem lub bezprzewodowo, i z różnych materiałów: miedzi, mosiądzu, stali i drewna z różnymi wykończeniami powierzchni.

Pielęgnacja - brązowa i niebieska stal

Produkt należy czyścić wyłącznie suchą, miękką szmatką. Tylko w razie potrzeby na powierzchnię można nałożyć cienką warstwę naturalnego oleju bezkwasowego, a następnie przetrzeć czystą, miękką ściereczką.

I Model

Wykończenie: Polerowana miedź

Cena od: 11 350,00 zł

I Model

Wykończenie: Polerowany mosiądz

Cena od: 11 350,00 zł

Pielęgnacja - polerowana powierzchnia

Produkt należy traktować wyłącznie kremem polerującym przeznaczonym do konkretnego materiału. Polecamy ©BRASSO.

I Model

Wykończenie: Szczotkowana miedź

Cena od: 11 350,00 zł

I Model

Wykończenie: Szczotkowany mosiądz

Cena od: 11 3500,00 zł

Pielęgnacja - szczotkowana powierzchnia

Do regularnego czyszczenia produkt należy czyścić wyłącznie suchą, miękką szmatką. Aby usunąć drobne rysy i ślady zarysowań, możesz mocno przetrzeć powierzchnię (w tym samym kierunku, co szczotkowane wykończenie) za pomocą padu ściernego Green 3M Scotch-Brite. Krem polerski ©BRASSO można również nałożyć suchą, miękką szmatką.

Donya

Duńska marka projektowa Anour prezentuje piękną Donyę. Nowa kolekcja lamp oferuje nastrojowe i miękkie światło o uroku i wyjątkowości. Donya jest dostępna jako lampa punktowa, wisząca, stołowa i ścienna. Można go wyświetlać pojedynczo lub w grupach, aby podkreślić cechy architektoniczne lub wystrój pomieszczenia, tworząc uderzające oświadczenie. Połączone w grupy Donya tworzy subtelny rytm. Jest to wszechstronny element zarówno do projektów domowych, jak i hotelarskich.

Donya Spot

Wykończenie: Szczotkowana stal

Cena od: 2 250,00 zł

Donya

Wykończenie: Szczotkowana stal

Cena od: 2 250,00 zł

Donya | kinkiet

Wykończenie: Szczotkowana czarna stal

Cena od: 2 250,00 zł

Donya | lampa stołowa

Wykończenie: Szczotkowana czarna stal

Cena od: 2 250,00 zł

X Model & Y Model

Modele X i Y są idealne do okrągłych lub kwadratowych stołów i jest dostępny w różnych materiałach i wykończeniach. Lampa starzeje się z wdziękiem i z czasem nabiera wartości. Dostępna jest w wersji miedzianej lub mosiężnej, z siedmioma unikalnymi wykończeniami powierzchni, dostosowanymi do Twoich osobistych preferencji. Posiada również zintegrowany ściemniacz dotykowy umieszczony na lampie do regulacji natężenia światła. Lampy Anour są poddawane indywidualnej obróbce powierzchni, co zapewnia delikatną strukturę powierzchni. Lampa produkowana jest w Danii i na zamówienie może być wykonana w specjalnych rozmiarach.

Y Model

Wykończenie: Szczotkowany Mosiądz

Cena od: 16 900,00 zł

X Model

Wykończenie: Brązowiona Miedź

Cena od: 19 780,00 zł

F Model

Lampa podłogowa F Model prezentuje piękną liniową sylwetkę. Bawiąc się proporcjami, lampa przedstawia wąską podstawę z wysokim obrotowym ekranem świetlnym.

F Model

Wykończenie: Korodowana Stal

Cena od: 8 450,00 zł

Divar

Divar łączy elegancki wygląd i elastyczność. Kąt światła można dostosować do własnego stylu oświetlenia. Ten kinkiet, dostępny w różnych materiałach, zapewnia piękne i regulowane podświetlenie.

Divar

Wykończenie: Korodowana Stal

Cena od: 3 390,00 zł