Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Bølling Tray Table

Bølling Tray Table

- Kategorie : design , news


Duński klasyk

W 1963 roku duński architekt Hans Bølling zaprojektował prosty, elegancki i mobilny stół, który był łatwy w obsłudze. Od tego czasu stał się symbolem zabawnego funkcjonalizmu złotej ery duńskiej nowoczesności – i idei projektowej, która jest nadal aktualna. Duński klasyk.
Stolik z tacą Bølling mieści dwie luźne, dwustronne tace, a każdą z nich można odwrócić, aby uzyskać zmianę koloru i osobisty charakter.

Bolling tray table Brdr Kruger stolik boczny
Hansa Bølling

Zaprojektowany przez Hansa Bøllinga

Duński architekt/projektant Hans Bølling lubi połączenie designu, funkcjonalności i zabawy. Twórczość Bøllinga znana jest z zabawy, humoru i dowcipu. Duch pełen pasji, którego praktyka i produkty inspirowane są twórczą różnorodnością.

czytaj więcej

Wyprodukowano w Danii

Stoły z tacami Bølling, dumnie i starannie wykonane w naszym warsztacie w Danii przez doświadczonych i utalentowanych stolarzy. Tworzymy i rozwijamy klasyczne duńskie wartości projektowe, wykorzystując nowoczesność.

czytaj więcej

Side table Bolling Tray table Brdr Kruger Hans Bolling
Bolling tray table kolor earth Brdr Kruger

Kolor: Earth

Dwustronna taca o nazwie Ziemia składa się z dwóch pasujących kolorów; Beż i ciemny brąz. Beżowa strona Ziemi to monochromatyczne zestawienie z naturalnymi odcieniami dębowej ramy.

zobacz tutaj

Kolory laminatu

Kolory dobierane są pod kątem harmonii ton w ton i delikatnego kontrastu oraz dopasowania do naturalnych odcieni drewnianej ramy.

Każdy kolor jest dostępny na osobnej tacy z dwoma różnymi kolorami – po jednym z każdej strony.

> Stolik z tacą Bølling mieści dwie luźne, dwustronne tace, a każdą z nich można odwrócić, aby uzyskać zmianę koloru i osobisty charakter.

zamów tutaj

Bolling Tray Table wykończenie Brdr Kruger
Bolling Tray Table wykończenie Brdr Kruger

Rodzaje drewna

Stół z tacą Bølling jest dostępny w różnych rodzajach drewna: dąb, buk i orzech. Dodatkowo do każdego z nich można zastosować inne zabiegi.

zamów tutaj

Edycja limitowana z Designmuseum Danmark

Kultowy stolik z tacą Hansa Bøllinga jest teraz dostępny w specjalnej, limitowanej edycji liczącej zaledwie 500 sztuk, wykonanej w charakterystycznym kolorze Designmuseum Danmark.

zamów tutaj

niebieski bolling tray table Brdr Kruger
pakaowanie bolling tray table Brdr Kruger

Płaska paczka

Stół z tacą Bølling jest dostępny w dwóch różnych wymiarach i służy do różnych celów praktycznych, mobilnych i estetycznych. Można go używać na wiele sposobów – jako wózek do serwowania posiłków, wózek barowy, stolik nocny lub stolik boczny. Jest dostarczany w formie rozłożonej w płaskim opakowaniu, co zmniejsza jego powierzchnię w transporcie.

Powiązane posty