Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Fotel Fluffy: to przytulne powitanie

Fotel Fluffy: to przytulne powitanie

- Kategorie : design
Jeśli do wielu cech tego niepowtarzalnego projektu, można jeszcze coś dodać, to zapewne fakt, że fotela Fluffy nie da się przegapić.
Ma w sobie tę niepowtarzalną osobowość, która przyciąga wzrok i budzi emocji. Patrząc na Fluffy ma się nieodparte wrażenie jakby rozpościerał przed Tobą "szeroko otwarte ramiona, oferując najwygodniejszy uścisk".


Fotel Fluffy oferuje zaproszenie

fotel fluffy

Zaproszenie, aby usiąść, zrelaksować się i wziąć głęboki oddech. Zapomnij przez chwile, o tym, co dookoła, nie przejmuj się tym, co myślą inni i zanurz się we własnej wyjątkowości. To doskonały przykład tego, jak uhonorować dziedzictwo wzornictwa, a jednocześnie nadać całości nowoczesny akcent. Fluffy jest bez wątpienia gwiazdą każdej sceny.

Fluffy fotel

Kultowy "puch" od 1954 roku.

Fotel Fluffy autorstwa Freferika A. Kaysera został zaprojektowany w 1954 roku. Charakteryzuje się wyjątkowo miękką tapicerka z norweskiej owczej skóry oraz pochyłymi podłokietnikami, które witają Cię w przyjaznym uścisku. Projekt łączy w sobie zarówno sztukę, jak i funkcję w jedno tworząc wrażenie unoszącej się puszystej chmury. Fluffy to jedna z tych ikon designu, która opiera się na przeszłości, a niewątpliwie stworzona jest dla teraźniejszości.

fotel fluffy

Nordycki luksus

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że to kwintesencja norweskiego luksusu. Podczas gdy w niektórych częściach świata luksus jest wypolerowany lub błyszczący, ten jest nieco inny. W tym przypadku chodzi o naturę, naturalne materiały, charakterystyczne linie i rzemiosło, kunszt wykonania. Ten wyjątkowo wygodny kawałek nordyckiego luksusu został finalistą konkursu NYCxDESIGN Awards w 2021 roku. Niewątpliwie Fluffy to kultowy elementu norweskiego dziedzictwa.

owcza skóra fluffy fotel

Sesja fryzjerska

Aby fotel wyglądał jak najlepiej, Eikund korzysta z usług przeszkolonego fryzjera, który przycina futro tak, aby miało przyjemny przepływ przez cały mebel. Cały zespół wkłada wiele wysiłku, aby na każdym etapie procesu, począwszy od obróbki drewna, a skończywszy na „stylizacji włosów”, stworzyć wysokiej jakości produkt. Kaskada owczej wełny jest tym, co sprawia, że ten fotel jest wyrazisty – klasyczney i odważny jednocześnie.

Fredrik Kayser

O projektancie

Fredrik A. Kayser to lubiany projektant mebli z okresu skandynawskiego designu połowy XX wieku. Jego meble charakteryzują się eleganckim wzornictwem i wrażliwością materiałową, z rzadkim wyczuciem proporcji i kompozycji. Kayser inspirował się ówczesnymi trendami, ale zawsze potrafił nadać swoim kreacjom niepowtarzalny osobisty charakter – z elegancją, dzięki której natychmiast stawały się norweską klasyką. Puszysty fotel został zaprojektowany, gdy Kayser był zatrudniony w Rastad & Relling Tegnekontor.

Produkty powiązane

Powiązane posty