Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Jesienne nowości oświetleniowe

Jesienne nowości oświetleniowe

- Kategorie : design , news
Poznaj kolejną odsłonę nordyckiego oświetlenia firmy Nuura. Seria nowości rozjaśnia i wprowadza do wnętrza czarującą atmosferę. Znane serie Liila i Miira zostają poszerzone o nowe rozmiary i warianty, a do kolekcji Blossi dołączają mniejsze żyrandole i lampy stołowe, które nadają kolekcji nowe możliwości zastosowania. Mamy nadzieję, że tak jak my pokochasz nasze jesienne nowości.
















Kinkiet Lilla Nuura
Kinkiet Lilla Nuura lampa do łazienki kinkiet nad lustrem

Kinkiet Liila

Dmuchana szklana kula z kolekcji Liila osadzona jest na metalowych pofalowanych talerzach, co nadaje kloszowi unoszący się w powietrzu wygląd, tworząc jednocześnie oświetlenie nawiązujące do ciepłego letniego słońca.

Zobacz więcej

Kolekcja lamp Petalii...

Kolekcja lamp Petalii została zaprojektowana przez Nike Zupanc. Wiszące oprawy mają poetycki wyraz, a to za sprawą niezwykle dekoracyjnego białego klosza w kształcie kwiatu. Wykonana z białego metalu lampa Petalii posiada detale z polerowanego mosiądzu. Lampy wiszące nadają się do zawieszenia zarówno pojedynczo nad okrągłym stołem lub zainstalowane w szeregu wielu lamp nad długim stołem. Przyciągający wzrok żyrandol to idealnie nadaje się jako centralny element salonu lub holu. Natomiast lampa stojąca oświetla najbliższe otoczenie przy sofie lub w rogu salonu.

żyrandol Miira 3 Nuura
skandynawski żyrandol Miira 3 Nuura

Miira 3 to najmniejszy z trzech okrągłych żyrandoli Miira. Jego średnica to zaledwie ø54cm. Prosta konstrukcja i mały rozmiary sprawiają, że seria lamp Miira 3 sprawdzi się w wielu wnętrzach, np. w sypialni, jadalni, kuchni oraz w mniejszych przedpokojach.

Zobacz więcej

Miira 3 to najmniejszy z trzech okrągłych żyrandoli Miira. Jego średnica to zaledwie ø54 cm. Prosta konstrukcja i mały rozmiary sprawiają, że seria lamp Miira 3 sprawdzi się w wielu wnętrzach, np. w sypialni, jadalni, kuchni oraz w mniejszych przedpokojach.

Zobacz więcej

Żyrandol Miira 3

żyrandol Blossi 6 Nuura
żyrandol Blossi 6 Nuura

Żyrandol Blossi 6

Blossi 6 to mniejsza wersja żyrandola Blossi, która sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Blossi 6 została opracowana w oparciu o tę samą technologię LED, co pozostałe lampy z kolekcji. Specjalnie opracowany moduł LED umieszczony jest w złotym metalowym dysku i kieruje światło w górę w każdym z 6 dmuchanych szklanych kloszy.

Zobacz więcej

Pełne objętości żyrandole nuura...

żyrandol Blossi Nuura do Jadalni

Dodaj nowoczesny klimat do swojego wnętrza dzięki obszernym żyrandolom z naszej najnowszej kolekcji.