Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Kamień jako naturalne piękno w Twoim domu

Kamień jako naturalne piękno w Twoim domu

- Kategorie : design
Przedmioty skorelowane z naturą, wzbudzają u nas największe zainteresowanie. Obecnie można zauważyć mocny zwrot w kierunku projektowania w zgodzie z naturą. Powiedzmy sobie szczerze, nie ma nic piękniejszego od tego, że zwracamy się ku temu co naturalne, pierwotne i "niedoskonałe".


Jednym z najprostszych sposobów, aby wprowadzić ten trend do naszego domu, jest wkomponowanie elementów np. z naturalnego kamienia.

Wszyscy pokochaliśmy właściwości marmuru, jego niepowtarzalny wygląd, fakturę i właściwości. Wykorzystujemy go w każdej postaci: ściany w łazience, blaty w kuchni, jako stoliki kawowe w salonie, lampy oraz we wszystkich innych, mniejszych elementach dekoracyjnych.

Istnieje jednak wiele innych rodzajów kamienia po za marmurem, które można wykorzystać do stworzenia eleganckiego a zarazem naturalnego wyglądu pomieszczenia.

Lampa Reverse, to rozwiązanie oświetleniowe, które podkreśla wszechobecne piękno naturalnych materiałów. Stożkowa podstawa z trawertynu, który wyglądem jest zbliżony do marmuru, ale bardziej porowaty i wykazujący większą miękkość.

reverse lampa
reverse lampa

Reverse lamp

zobacz produkt

Zakrzywiony klosz z brązowego aluminium idealnie wyważa ekspresję lampy.

Lampa Donya Onyx to okazja, żeby wykorzystać unikalne właściwości cennych kamieni Onyx, które podnoszą na duchu. Nowe odcienie Onyx są ultranowoczesne, a jednocześnie zachwycająco subtelne.

„Włączenie naturalnych i organicznych materiałów do przestrzeni zawsze pomaga stworzyć poczucie uziemienia” — mówi Eyeswoon.

lampa donya onyx solar anour

Donya Onyx Solar

zobacz lampę

Lampa Donya Onyx Anour

Naturalny kamień zawsze będzie niewiarygodnie ciepły i zachęcający, wykorzystuj go w swoich wnętrzach i miej pewność, że bez względu na to, jak dużo go umieścisz i na jakie kolory postawisz, z tym materiałem nie możesz pójść w złym kierunku. Po za marmurem wykorzystuj w swoich wnętrzach: Alabaster, Trawertyn, Onyx, Ceramikę.

Poniżej kilka przekładów z naszego sklepu: