Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Kolekcja: SILO

Kolekcja: SILO

- Kategorie : design , news
Silo przedstawia jednocześnie wiele światów, tworząc uderzającą metaforę dualizmu. Jego pionowe kształty nawiązują do brutalistycznej architektury, przywołując namyśl betonowe wieżowce, miejskich pejzaży i metalowe instrumenty dęte. Zawieszone jako pojedynczo lub w grupie, oświetlenie SILO bawi się przestrzenią, tworząc oryginalny element w Twoim wnętrzu.
Teatralna, elegancka, oszałamiająca...

Silo jest zarówno przemysłowy,
jak i starannie wykonany.

Podobnie jak w przypadku przepychania play-doh lub makaronu przez prasę, proces wytłaczania w silosie polega na przepychaniu aluminium przez matrycę, napędzając metal, aby przybrał dowolny kształt, jakiego wymaga matryca.

Podczas gdy proces ten uosabi a brutalizm produkcji, jego późniejsza obróbka sprawia, że na pierwszy plan wysuwa się ludzkie rzemiosło. Wynikający z tego wpływ jest jednocześnie niedoceniany i wyrafinowany.

Stwórz niestandardowy żyrandol, wybierając z naszej serii zawieszeń. Ten modułowy zestaw może zawierać od 2 do 5 modeli podłączonych do jednej centralnej czaszy.

Każdy model ma niezależne kotwy, dzięki czemu możesz rozbudować swoją instalację zgodnie ze swoimi życzeniami; Niezależnie od tego, czy będzie to prosty układ liniowy, czy skomplikowana konstrukcja, wszystko jest możliwe dzięki Silo.

Silo Atelier

Przywołując archetyp tradycyjnego żyrandola, Silo Atelier 01 staje się nowym typem trójwymiarowego obiektu. Składający się z mieszanki dwunastu istniejących i niestandardowych modeli Silo, Atelier posiada łącznie 30 źródeł światła. Rozciąga się zarówno w pionie, jak iw poziomie, zestawiając swoją teat ralną, monumentalną formę z mechaniczną materią.

zobacz tutaj

Silo Table

Przybliża Ci architektoniczny profil Silo. Zarówno zabawny, jak i teatralny, jest obiektem rzeźbiarskim dostępnym w dotyku.

zobacz tutaj

Silo Wall

Zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć na ścianie zarówno wolumetryczny, jak i świetlny rytm. Jego wysokość równoważy jego liniową geometrię, dzięki czemu jest dyskretny i skuteczny, niezależnie od tego, czy jest wyłączony, czy oświetlony.

zobacz tutaj

Silo Floor

to rzeźbiarskie podejście do tradycyjnej lampy stojącej. Lampa jest umieszczona na podstawie, która zapożycza język cokołu, aby wzmocnić obecność jej wytłoczenia.

zobacz tutaj

Chcesz włączyć Silo do swojego projektu?
Napisz do nas tutaj.