Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Sofa Aqueduct | skandynawska estetyka z włoskimi wpływami

Sofa Aqueduct | skandynawska estetyka z włoskimi wpływami

- Kategorie : designFińska marka projektowa Poiat wprowadza na rynek modułową sofę Aqueduct, która łączy skandynawską estetykę z włoskimi wpływami.

Kolekcja sof Aqueduct została zaprojektowana przez współzałożycieli Poiat: Timo Mikkonena i Antti Rouhunkoski we współpracy z asystentem projektanta Aleksandrem Pukki.

Inspiracją dla projektu był starożytny, rzymski system akweduktów, a w szczególności jego łuki, które projektanci odzwierciedlili w zaokrąglonych podłokietnikach sofy.

Poiat: system regałów Poem, sakndynawska sofa modułowa Aqueduct, stoliki kawowe Fiori

Podłokietniki sofy Aqueduct czerpią inspirację ze starożytnych rzymskich łuków.

Poiat: skandynawska sofa modułowa Aqueduct, krzesło Lavitta

Inne, charakterystyczne cechy konstrukcyjne obejmują trzy rozmiary poduszek, cokół, który można ustawić równo z podłogą lub podnieść sofę, aby nadać jej unoszący się wygląd. Dodatkowo, projekt obejmuje opcjonalny marmurowy lub kamienny stolik boczny.

Aqueduct można skonfigurować na 24 różne sposoby, począwszy od dwu- i trzyosobowych sof o prostych liniach, które dobrze pasują do domu, po większe zestawy zawierające elementy narożne i stoliki boczne, które mogą wypełnić komercyjne przestrzenie wypoczynkowe.

skandynawski narożnik sofa Aqueduct Poiat
skandynawski narożnik sofa Aqueduct Poiat

Cokół sofy występuje w dwóch wariantach: w pierwszym, gdzie jest on zrównany z podłogą, i drugim, wysokim, stwarzającym wrażenie, że sofa unosi się ponad podłogą. Aqueduct to drugi projekt sofy firmy Poiat. Pierwsza kolekcja – Unio - otrzymała nagrodę Warmest Design of the Year w konkursie Monocle Design Awards 2022.

sofa modułowa Aqueduct

Aqueduct jest dostępny w gamie 37 tkanin firm Dedar, Pierre Frey, Chivasso i Larsen, a tapicerkę siedzisk i oparć można zdejmować, co ułatwia pielęgnację.

Poznaj wybrane produkty i sofy marki Poiat:

Powiązane posty