Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Spektakularne spotkanie

Spektakularne spotkanie

- Kategorie : design , news
Witamy we wnętrzach domków na wynajem The Bolder. Unoszące się wysoko nad jednym z najbardziej spektakularnych fiordów Lysefjorden w Norwegii. Zaprojektowane przez znaną na całym świecie firmę architektoniczną Snøhetta wnętrza zostały wyposażone w meble naszej marki Eikund oraz znaną na całym świecie duńską markę Vipp.
Zwolnij tempo i doświadcz prawdziwej bliskości natury

bolder domek

Wnętrza domków Bolder potrafia Cię wciągnąć i sprawić, że poczujesz się bliżej natury, bliżej siebie i swoich najbliższych. To naprawdę miejsce zaprojektowane, aby odpocząć i nabrać sił.

Zobacz jak spektakularna natura spotyka się z nordyckim minimalizmem. Domki Bolder przyciągają ludzi ze wszystkich zakątków świata. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę niezapomniane wrażenia, jakie oferują - zarówno w drewnianych wnętrzach, jak i poza nimi. Zamiast konkurować z naturą, uproszczony projekt i minimalne umeblowanie płynnie łączą się i harmonizują z zapierającym dech w piersiach otoczeniem. Przestrzeń pozwala gościom w pełni zanurzyć się w piękno otoczenia, a także na spokojną ucieczkę od zgiełku dnia codziennego.

krzesło hertung eikund bolder

„Projekt wyrósł z chęci stworzenia naprawdę wyjątkowego i autentycznego doświadczenia, w którym wiodącą rolę odgrywa natura” - mówi Frank Denis Foray, główny architekt projektu Bolder w firmie Snøhetta.

Minimalistyczny design wnętrz domków oddaje spokój natury. Meble Eikund zostały starannie wybrane, z niezwykłą dbałością o szczegóły. Kulminacją atmosfery jest przestrzeń jadalni, która zachęca do pozostania przy stole Øya, delektowania się długimi posiłkami i angażowania się w ciekawe rozmowy. A to wszystko, siedząc w wygodnych krzesłach Hertung.

 krzesło do jadalni Hertung Eikund stół do jadalni Øya

Klasyk nie jest klasykiem bez wygody

Według dyrektora generalnego Eikund, Jørgena Tengedala, podczas projektowania mebli wygoda jest równie ważna jak aspekty wizualne. Meble Eikund starają się spełnić wszystkie te wymagania. Filozofia marki jest taka - żeby naprawdę zasłużyć na miano klasyka, krzesło musi zapewniać wygądę.

skandynawskie norweskie krzesło do jadalni Hertung Eikund

„Kiedy ludzie zbierają się w salonie lub jadalni, chcą tworzyć i angażować się w wartościowe chwile i rozmowy. Jako producent mebli możemy to ułatwić, tworząc optymalne środowisko dla tych wyjątkowych momentów między ludźmi” - Jørgen Tengedal, współzałożyciel i dyrektor generalny Eikund

Co więcej, zastosowanie mebli wykonanych z naturalnych materiałów, uzupełnionych ziemistymi odcieniami i organicznymi fakturami, zapewnia uspokajającą atmosferę, zachęcającą do głębszego połączenia z naturą, a także chwil wyciszonej autorefleksji.

krzesło do jadalni Hertung Eikund stół do jadalni Øya

Kierując się prawdziwym zaangażowaniem w ochronę środowiska, dbałość o przyrodę pozostaje w centrum każdej podejmowanej decyzji. Zaowocowało to w Bolder przestrzenią i doświadczeniem, które harmonizują z otaczającą naturą.

- Drzewa, które trzeba było usunąć w trakcie budowy, zostały celowo zachowane w celu wykorzystania ich w innych elementach projektu. Podobnie wydobyty granit znalazł nowe zastosowanie jako podkład pod betonowe elementy konstrukcji. - Frank Denis Foray, główny architekt w firmie Snøhetta projektu Bolder

norweski skórzany fotel Hunter krzesło fotel Hertung Eikund