Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Zniewalający minimalizm Brdr. Krüger

Zniewalający minimalizm Brdr. Krüger

- Kategorie : design , news
Nasza marka Brdr. Krüger po raz kolejny podjęła współpracę z OEO Studio, aby stworzyć serię sześciu stolików kawowych i pomocniczych z litego dębu. Stoliki kawowe Jari Low są dobrze wyważone między rzeźbiarskim pięknem, a wyjątkową funkcjonalnością. Płynny i atrakcyjny design może zmiękczyć jednolitość wnętrza i ożywić każdą przestrzeń.


Różne kształty, rozmiary i wysokości są odpowiednio proporcjonalne do funkcjonowania zarówno postawione samodzielne, jak i zgrupowane, oferując projektantom wnętrz twórczą swobodę we wszystkich możliwych układach siedzeń, małych i dużych.Stoły mają kształt organicznych okręgów lub elipsy z zaokrąglonymi, miękkimi krawędziami, które zapewniają gładkość w dotyku. Nogi mają zwężające się profile, co nadaje im unoszący się w powietrzu wygląd.Jari bierze swoją nazwę od japońskiego słowa oznaczającego „kamyki” i czerpie inspirację z płaskich kamieni, które docierające fale powoli zaokrąglały się przez stulecia. Miękkie i subtelne organiczne kształty charakteryzują stoły Jari, odzwierciedlając uproszczoną wersję natury.

Eliptyczne kształty zaprojektowano z myślą o maksymalnej objętości blatu, ale o zmniejszonych końcach, co zapewnia oszczędność miejsca i praktyczny dostęp do siedzenia.

Dostosowane do tworzenia małych lub dużych ustawień.

Stoliki Jari Low obejmują rozmiary od najmniejszego stolika bocznego o średnicy 45 cm do najdłuższego stolika kawowego o średnicy 180 cm.Niskie stoliki Jari są dumnie wykonane w rodzinnym warsztacie Brdr. Krüger w Danii w którym z połączenia nowoczesnych i tradycyjnych metod, powstają mocne i trwałe projekty, które przetrwają pokolenia.Wielokrotnie nagradzane studio z siedzibą w Kopenhadze koncentruje się na architekturze wnętrz i projektowaniu. Kierowane przez szefa projektu Thomasa Lykke i partnera zarządzającego Anne-Marie Buemann, OEO Studio dzielą pasję do rzemiosła, naturalnych materiałów dotykowych i żywej wrażliwości, tworząc znaczący projekt i otoczenie.Zobacz inne projekty OEO Studio JARI Stół i krzesło JARI & Stołek barowy Pauline & Krzesło Ferdinand & Krzesło Theodor