Cuero Design

Wierzymy, że będziesz bardziej kreatywny, jeśli otoczysz się pięknymi przedmiotami. Uważamy, że ludzie, bez względu na to, jak bardzo się postaramy, zawsze będą musiały mieć kontakt z naturą. To zasadnicze podejście marki Cuero do projektowania. Marka obecnie prowadzona przez drugie pokolenie rodziny Kjerstadius wykorzystuje najlepsze materiały w tym bardzo selektywnie dobieraną skórę oraz prawdziwą szwedzką stal. Lars Kjerstadius, założyciel Cuero Design, kiedy natknął się na klasyczny argentyński projekt fotela ?Butterfly Chair? zafascynował się pięknem projektu i koncepcji. Jego zamiłowanie i pasja sprawiły, że poświęcił dziesięć lat swojego życia na poprawę komfortu i stylu. Podobnie jak oryginalny projekt krzesła motylkowego, projekt Cuero jest połączeniem natury kunsztu i sztuki.

Butterfly Chair | fotel | ręcznie tłoczony wzór
Od 4 223,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Od ponad 20 lat, mistrzowie z Ameryki Południowej wykonują ręcznie tłoczone obrazy na skórze krzesła Butterfly. Każdy obraz jest wyjątkowy i przedstawia inne motywy z lasu deszczowego Amazonii. Na krzesłach znajdziesz egzotyczne rośliny, jaguary i piękne ptaki. Krzesło Butterfly to projekt, w któym natura spotyka się ze sztuką. Najlepsza włoska skóra łączy się ze szwedzką stalą, tworząc klasyczny projekt. Jego obecność przykuje uwagę gości, ale przede wszystkim jednak sprawi Tobie więcej przyjemności z relaksu w Twoim domu. Tylko najlepsze z najlepszych jest dla Ciebie wystarczająco dobre - to motto Cuero Design. Dowód? Tylko 0,1% najlepszej skóry wykorzystywana jest do tworzenia mebli. Oznacza to, że 99,9% całej skóry jest odrzucane w naszym procesie selekcji. Co przez to rozumiemy? Po pierwsze, używamy tylko skóry garbowanej roślinnie, która stanowi zaledwie 5% całej skóry na świecie. Z tego możemy używać tylko skóry 4 mm, co stanowi mniej niż 20% całej skóry. Ponadto szukamy najpiękniejszych skór wolnych od ukąszeń owadów i blizn. Z 500 zaprezentowanych nam skórek, kupujemy tylko 50 z nich, co stanowi 0,1%.
Butterfly Chair | Icelan Mariposa / Natural Grey | futro owcze
Od 5 113,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Iceland Mariposa to fotel z szarym, owczym futrem. Na Islandii rodzi się tylko jedna na sto owiec o naturalnym szarym ubarwieniu. Kolor ten jest wynikiem rzadkiej mutacji między czarną i białą islandzką owcą. Każde krzesło CUERO staje się więc wyjątkowe, z własnym niepowtarzalnym wzorem kolorów.To jedno z najlepszych krzeseł Butterfly na świecie. Do jego produkcji wybierane są tylko najlepsze islandzkie skóry owcze. Kiedy szwedzki przedsiębiorca Lars Kjerstadius natrafił na klasyczny argentyński design, jego podziw był tak duży, że skłonił go do poświęcenia dziesięciu lat życia na poprawę komfortu i stylu. Efektem tej pracy był szwedzki fotel motyla - nowoczesne podejście do klasycznego arcydzieła. Nowe krzesło motylkowe jest większe i szersze, co poprawia jego komfort.Tylko najlepsze z najlepszych jest dla Ciebie wystarczająco dobre - to motto Cuero Design. Dowód? Tylko 0,1% najlepszej skóry wykorzystywana jest do tworzenia mebli. Oznacza to, że 99,9% całej skóry jest odrzucane w naszym procesie selekcji. Co przez to rozumiemy? Po pierwsze, używamy tylko skóry garbowanej roślinnie, która stanowi zaledwie 5% całej skóry na świecie. Z tego możemy używać tylko skóry 4 mm, co stanowi mniej niż 20% całej skóry. Ponadto szukamy najpiękniejszych skór wolnych od ukąszeń owadów i blizn. Z 500 zaprezentowanych nam skórek, kupujemy tylko 50 z nich, co stanowi 0,1%.
Butterfly Chair | Iceland Mariposa | futro owcze
Od 3 950,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Owcze futro z Islandii sprawia, że fotel Mariposa jest tak samo wygodny, jak i piękny. Fotel łączy naturalne właściwości miękkiej islandzkiej skóry owczej z solidną stalową ramą tworząc kontrast, który zachwyca.Tylko najlepsze z najlepszych jest dla Ciebie wystarczająco dobre - to motto Cuero Design. Dowód? Tylko 0,1% najlepszej skóry wykorzystywana jest do tworzenia mebli. Oznacza to, że 99,9% całej skóry jest odrzucane w naszym procesie selekcji. Co przez to rozumiemy? Po pierwsze, używamy tylko skóry garbowanej roślinnie, która stanowi zaledwie 5% całej skóry na świecie. Z tego możemy używać tylko skóry 4 mm, co stanowi mniej niż 20% całej skóry. Ponadto szukamy najpiękniejszych skór wolnych od ukąszeń owadów i blizn. Z 500 zaprezentowanych nam skórek, kupujemy tylko 50 z nich, co stanowi 0,1%.
Butterfly Chair | Pampa Mariposa | skóra
Od 4 223,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Krzesło Butterfly to projekt, w któym natura spotyka się ze sztuką. Najlepsza włoska skóra łączy się ze szwedzką stalą, tworząc klasyczny projekt. Jego obecność przykuje uwagę gości, ale przede wszystkim jednak sprawi Tobie więcej przyjemności z relaksu w Twoim domu. Tylko najlepsze z najlepszych jest dla Ciebie wystarczająco dobre - to motto Cuero Design. Dowód? Tylko 0,1% najlepszej skóry wykorzystywana jest do tworzenia mebli. Oznacza to, że 99,9% całej skóry jest odrzucane w naszym procesie selekcji. Co przez to rozumiemy? Po pierwsze, używamy tylko skóry garbowanej roślinnie, która stanowi zaledwie 5% całej skóry na świecie. Z tego możemy używać tylko skóry 4 mm, co stanowi mniej niż 20% całej skóry. Ponadto szukamy najpiękniejszych skór wolnych od ukąszeń owadów i blizn. Z 500 zaprezentowanych nam skórek, kupujemy tylko 50 z nich, co stanowi 0,1%.Jeśli możesz wybrać tylko jeden klasyczny mebel do swojego domu, to ten, który musisz mieć.Projekt: Cuero Design
Butterfly Chair | Sunshine Mariposa | fotel ogrodowy
Od 2 011,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Sunshine Mariposa to prawdopodobniej najlepszy fotel ogrodowy, jaki można znaleźć. Starannie dobrana mieszanka materiałów, czyni fotel odpornym na działanie promieniowania UV i deszczu. Ukryte detale w specjalnej konstrukcji fotela zapewniają, odprowadzanie wody i szybsze suszenie, czyniąc fotel idealnym nad jezioro, basen, do ogrodu lub spa. Powiększona konstrukcja fotela, zapewnia doskonały komfort do czytania lub wypoczynku.Słynny, francuski producent tekstyliów oferuje pełną 5-letnią gwarancję na kolor, do której dodajemy kolejne 5 lat na trwałość, co daje 10 lat gwaranacji
Narzuta| skóra owcza
Od 455,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Ta w 100% naturalna islandzka skóra owcza jest najlepszą na świecie, niezwykle miękka i ciepła ze względu na kraj pochodzenia.
Owce na Islandii są bezpośrednimi potomkami owiec, które zostały przywiezione, gdy wikingowie osiedlili się na wyspie ponad tysiąc lat temu. To jedna z najstarszych, najczystszych i najpiękniejszych ras na świecie. Import owiec do kraju jest surowo zabroniony w celu utrzymania genetycznej identyczności rasy z jej wczesnymi przodkami.
Starannie wybrana ze względu na piękno i jakość, nadaje charakter i przytulny wygląd w łazience jako miękki dywanik lub w jadalni tworząc przytulne siedzisko.
Ze względu na dobro planety:
Ta owcza skóra jest produktem ubocznym produkcji mięsa na Islandii. Skóra została garbowana ekologicznie, aby upewnić się, że żadna woda ani gleba nie zostały zanieczyszczone. Kolor jest naturalny, ponieważ do produktu nie dodano barwników.
Projekt: Cuero Design
Flying Goose | stołek | owcze futro
Od 864,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
W skórzanym stołu Flying Goose przede wszystkim chodzi o szczegóły. Jego precyzyjnie cięta stalowa rama tworzy opływowy kształt dla wygodnego siedziska z ekologicznej owczej skóry. Ten stołek wygląda pięknie postawiony w parze lub osobno. Nie ma znaczenia, gdzie go umieścisz, stołek z owczej skóry zawsze ukradnie przedstawienie.Tylko najlepsze z najlepszych jest dla Ciebie wystarczająco dobre - to motto Cuero Design. Dowód? Tylko 0,1% najlepszej skóry wykorzystywana jest do tworzenia mebli. Oznacza to, że 99,9% całej skóry jest odrzucane w naszym procesie selekcji. Co przez to rozumiemy? Po pierwsze, używamy tylko skóry garbowanej roślinnie, która stanowi zaledwie 5% całej skóry na świecie. Z tego możemy używać tylko skóry 4 mm, co stanowi mniej niż 20% całej skóry. Ponadto szukamy najpiękniejszych skór wolnych od ukąszeń owadów i blizn. Z 500 zaprezentowanych nam skórek, kupujemy tylko 50 z nich, co stanowi 0,1%.
Flying Goose | stołek | skóra
Od 864,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
W skórzanym stołku Flying Goose, przede wszystkim chodzi o szczegóły. Jego precyzyjnie cięta stalowa rama tworzy opływowy kształt dla wygodnego siedziska z naturalnej włoskiej skóry, garbowanej roślinnie. Ten stołek wygląda pięknie postawiony w parze przed kominkiem , dzięki szlachetnym materiałom i skórze, która będzie się pięknie starzeć nabierając wyjątkowej patyny.Tylko najlepsze z najlepszych jest dla Ciebie wystarczająco dobre - to motto Cuero Design. Dowód? Tylko 0,1% najlepszej skóry wykorzystywana jest do tworzenia mebli. Oznacza to, że 99,9% całej skóry jest odrzucane w naszym procesie selekcji. Co przez to rozumiemy? Po pierwsze, używamy tylko skóry garbowanej roślinnie, która stanowi zaledwie 5% całej skóry na świecie. Z tego możemy używać tylko skóry 4 mm, co stanowi mniej niż 20% całej skóry. Ponadto szukamy najpiękniejszych skór wolnych od ukąszeń owadów i blizn. Z 500 zaprezentowanych nam skórek, kupujemy tylko 50 z nich, co stanowi 0,1%.