Cuero Design

Wierzymy, że będziesz bardziej kreatywny, jeśli otoczysz się pięknymi przedmiotami. Uważamy, że ludzie, bez względu na to, jak bardzo się postaramy, zawsze będą musiały mieć kontakt z naturą. To zasadnicze podejście marki Cuero do projektowania. Marka obecnie prowadzona przez drugie pokolenie rodziny Kjerstadius wykorzystuje najlepsze materiały w tym bardzo selektywnie dobieraną skórę oraz prawdziwą szwedzką stal. Lars Kjerstadius, założyciel Cuero Design, kiedy natknął się na klasyczny argentyński projekt fotela ?Butterfly Chair? zafascynował się pięknem projektu i koncepcji. Jego zamiłowanie i pasja sprawiły, że poświęcił dziesięć lat swojego życia na poprawę komfortu i stylu. Podobnie jak oryginalny projekt krzesła motylkowego, projekt Cuero jest połączeniem natury kunsztu i sztuki.

Narzuta| skóra owcza
Od 455,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Ta w 100% naturalna islandzka skóra owcza jest najlepszą na świecie, niezwykle miękka i ciepła ze względu na kraj pochodzenia.
Owce na Islandii są bezpośrednimi potomkami owiec, które zostały przywiezione, gdy wikingowie osiedlili się na wyspie ponad tysiąc lat temu. To jedna z najstarszych, najczystszych i najpiękniejszych ras na świecie. Import owiec do kraju jest surowo zabroniony w celu utrzymania genetycznej identyczności rasy z jej wczesnymi przodkami.
Starannie wybrana ze względu na piękno i jakość, nadaje charakter i przytulny wygląd w łazience jako miękki dywanik lub w jadalni tworząc przytulne siedzisko.
Ze względu na dobro planety:
Ta owcza skóra jest produktem ubocznym produkcji mięsa na Islandii. Skóra została garbowana ekologicznie, aby upewnić się, że żadna woda ani gleba nie zostały zanieczyszczone. Kolor jest naturalny, ponieważ do produktu nie dodano barwników.
Projekt: Cuero Design