Home Nook | płatności, dostawy i reklamacje

Aktualizacja informacji (COVID-19) 


W tych niepewnych czasach chcemy Cię zapewnić, że bezpieczeństwo naszych klientów, pracowników oraz partnerów jest najwyższym priorytetem - i ściśle przestrzegamy najnowszych wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i władz lokalnych. Nasz sklep internetowy działa normalnie, a nasz magazyn podjął wszelkie niezbędne kroki, aby spełnić normy zdrowotne i higieniczne zalecane przez WHO. Obecnie nie ma to wpływu na czas dostawy, a nasz partner spedycyjny DHL jest w pełni operacyjny na terenie Polski, a także w większości krajów, z nielicznymi wyjątkami w lokalnych regionach i miastach. Jednak w niektórych przypadkach mogą istnieć ograniczenia w dostępnych usługach dostawy na podstawie wytycznych władz lokalnych. W przypadku wybranych producentów czas produkcji mebli na zamówienie może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Home Nook, o czym, po uprzednim otrzymaniu informacji od marki, na bieżąco będziemy informować Klientów. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub wątpliwości pod numer telefonu +48 508 118 208 lub napisz do nad na adres e-mail: kontakt@home-nook.com

Dostawa

Meble | Zamówienia wielkogabarytowe 

Większość naszych mebli i oświetlenia, jest dostarczana przez firmę kurierską DHL. Jeśli zamówiony produkt jest na stanie, zostanie wysłany w ciągu 1-2 dni od momentu potwierdzenia zamówienia i otrzymania pełnej wpłaty. Produkty na zamówienie są zwykle wysyłane w ciągu 6 - 10 tygodni - dokładne informacje podane są na stronie produkty, gdyż terminy zależą głównie od producenta. Prosimy o zapoznanie się z szacowanym czasem wysyłki podanym na stronie produktu, każdego przedmiotu. Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do wysłania, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby zaplanować termin, w którym będziesz mógł odebrać zamówiony produkt. 

Ważne: Kurier nie odpowiada za wniesienie przesyłek wielkogabarytowych do Twojego domu. Jeżeli zależy Ci na usłudze wniesienia zamówionych elementów i montażu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów dostawy z wniesieniem i rozpakowaniem. Jest to usługa dodatkowo płatna.

Uwaga: Prosimy o poświęcenie czasu i przejrzenie przesyłki przed złożeniem podpisu odbioru. Wszelkie wady i uszkodzenia powinny być zgłoszone podczas obioru towarów od kuriera. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu wysyłki oraz dostawy mebli, zadzwoń do naszego zespołu ds. obsługi klienta pod numer telefonu +48 508 118 208 lub napisz do nad na adres e-mail: kontakt@home-nook.com. Brak zgłoszenia usterek produktu na etapie odbioru może stanowić podstawę odrzucenia reklamacji. 

Dekoracje

Informacje o czasie realizacji oraz wysyłce zostaną określone w każdym opisie produktu. Jeżeli inaczej, poinformujemy Cię o wszelkich zmianach. Standardowy czas dostawy to 5-14 dni roboczych. 

Ważne: w przypadku chęci zmiany adresu dostawy, prosimy o kontakt w celu zmiany, nie później niż w ciągu 12 godziny od momentu złożenia zamówienia. 

Grafika

Czas dostawy dla wszystkich zamówień z działu Grafik oraz Ram to 5-7 dni roboczych. Proszę zwróć uwagę, że w okolicach około-świątecznych, ten czas może zostać wydłużony. O każdym możliwym opóźnieniu, zostaniesz poinformowany.

Dywany

Nasze wyjątkowe dywany robione są ręcznie w Maroko, każdy na indywidualne zamówienie. Z powodu dużego zainteresowania, obecnie czas dostawy wynosi od 10 do 14 tygodni - w zależności od wielkości zamówienia. 

Oświetlenie

Większość oświetlenia jest wysyłana w ciągu 4-6 tygodni od daty zamówienia, chyba, że w karcie produktu zostanie określone inaczej. Każdy element oświetlenia jest dodatkowo zabezpieczony na czas transportu. 

Dostawa Międzynarodowa 

Wszystkie zamówienia w Home Nook są wysyłane z naszego magazynu w Warszawie w Polsce i wysyłamy je na terenie kraju za pomocą DHL. Możliwa jest dostawa poza terytorium RP, jednak wymaga ona indywidualnych uzgodnień oraz wyceny. 

Śledzenie Przesyłki 

Wszystkie wysłane paczki mają możliwość śledzenia. Informacje o śledzeniu będą wysyłane do Ciebie w osobnym e-mailu, gdy Twoje zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki.
 

Metody płatności

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi i kredytowymi, płatności przelewem online w ramach bramki płatniczej paynow. Możliwe jest również dokonanie płatności tradycyjnym przelewem bankowym, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

Home Nook Mateusz Całka

ul. Gnieźnieńska 26/113 31-317 Kraków

NIP 9452248737

nr rachunku bankowego: mbank 25 1140 2004 0000 3302 8176 6724
 

?Mastercard

Odstąpienie od umowy i reklamacje

W Home Nook osobiście selekcjonujemy marki i produkty, które kochamy ale rozumiemy, że czasami konieczne jest dokonanie zwrotu lub reklamacji. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zwrotów z danej kategorii. 

Reklamacje | uszkodzony produkt

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało wysłane w bezpieczny sposób. Jeśli jednak Twoje zamówienie dotrze z wadą lub uszkodzeniem, prosimy o natychmiastową informację, abyśmy mogli dołożyć wszelki starań, aby jak najszybciej wyjaśnić całą sytuacje.

Wszelkie wady i uszkodzenia powinny być zgłoszone podczas obioru towarów od kuriera. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu wysyłki oraz dostawy mebli, zadzwoń do naszego zespołu ds. obsługi klienta pod numer telefonu +48 508 118 208 lub napisz do nad na adres e-mail: kontakt@home-nook.com. Brak zgłoszenia usterek produktu na etapie odbioru może stanowić podstawę odrzucenia reklamacji. 

Należy pamiętać, że proces reklamacyjny dotyczący uszkodzonych mebli, oświetlenia, dywanów oraz pozostałych elementów dekoracji trwa około 2 - 3 tygodni. Wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego będziemy ciężko pracować nad wyjaśnieniem zgłoszonej przez Ciebie sytuacji , żeby móc szybko wysłać nowy produkt.

Wzór reklamacji 

Zwroty | odstąpienie od umowy

Jeżeli zamówiony przez Ciebie produkt podlega zwrotowi, masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14-dni od daty otrzymania produktu. W takim wypadku należy przesłać do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy, którego zwór znajdziesz tutaj. Zapoznaj się dokładnie z informacjami poniżej, aby uniknąć wątpliwości, gdyż część produktów nie podlega zwrotowi.

Nasi klienci są odpowiedzialni za wysyłkę zwrotną. Zwroty kosztów dokonywane są według oryginalnej metody płatności, pomniejszonej o koszty wysyłki i obsługi. Koszty wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi, chyba że otrzymany przedmiot jest uszkodzony, wadliwy lub nieprawidłowy. Po dokonaniu zwrotu otrzymasz powiadomienie e-mailem. Zwrot kosztów powinien pojawić się na Twoim koncie w ciągu 5-7 dni roboczych.

Wzór odstąpienia od umowy

Szczegółowe informacje
  

Meble

Wszystkie zamówienia mebli można anulować w ciągu 12 godzin od momentu złożenia zamówienia -  po tym okresie, wszystkie sprzedaże mebli są ostateczne. Prosimy pamiętać, że wszystkie meble są wykonywane na indywidualne zamówienie i nie podlegają zwrotowi. Meble przed wysłaniem do klienta są dokładnie sprawdzane, jednak w przypadku wykrycia wady prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w ciągu 48 godzin. Meble w Home Nook objęte są gwarancją, a jej długość określona jest przez każdego producenta indywidualnie. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numer telefonu +48 508 118 208 lub napisz do nad na adres e-mail: kontakt@home-nook.com

Dywany 

Wszystkie dywany w Home Nook produkowane są ręcznie i na indywidualne zamówienie klienta. Prosimy o dokładne wymierzenie powierzchni oraz przemyślany zakup, ponieważ ten wyjątkowy produkt nie podlega zwrotowi. Poniżej znajdziesz przewodnik po rozmiarach: 

Typowe rozmiary: 

Małe dywany: Kuchnia | Biuro | Salon

  • 92 x 153 cm 
  • 122 x 183 cm 
  • 153 x 214 cm

Średnie dywany: Sypialnia | Biuro | Salon 

  • 183 x 275 cm
  • 244 x 305 cm 

Duże dywany: Sypialnia | Salon 

  • 275 x 366 cm
  • 305 x 427 cm
  • 366 x 458 cm 

Jeżeli poszukujesz innych rozmiarów niż standardowe, albo masz inny pomysł na swój wymarzony dywan, jesteśmy tu żeby to zrealizować. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 508 118 208 lub napisz do nad na adres e-mail: kontakt@home-nook.com

Oświetlenie

Pamiętaj, iż duża część produktów jest produkowana i przygotowywana na indywidualne zamówienie, w  takich przypadkach nie masz możliwości odstąpienia od umowy.  

Ważne: większość naszego oświetlenia posiada zintegrowane źródło światła i nie wymaga dodatkowego zakupu żarówek. Jednak w ofercie posiadamy również lampy, które wymagają zakupu żarówki - dla dodatkowego komfortu posiadamy w ofercie możliwość zakupienia w naszym sklepie dedykowanych żarówek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 508 118 208 lub napisz do nad na adres e-mail: kontakt@home-nook.com

Grafika

masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14-dni od daty otrzymania produktu. W takim wypadku należy przesłać do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy, którego zwór znajdziesz tutaj. Zapoznaj się dokładnie z informacjami poniżej, aby uniknąć wątpliwości, gdyż część produktów nie podlega zwrotowi. Ważne: Pamiętaj, że zwracany produkt należy wysłać w oryginalnym opakowaniu z zachowaniem wszystkich firmowych zabezpieczeń.
 

Przedmioty kruche | delikatne

masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14-dni od daty otrzymania produktu. W takim wypadku należy przesłać do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy, którego zwór znajdziesz tutaj. Zapoznaj się dokładnie z informacjami poniżej, aby uniknąć wątpliwości, gdyż część produktów nie podlega zwrotowi.

Ważne: wysyłając przedmioty delikatne np.: porcelanę, szkło, obrazy. Zadbaj o dodatkowe zabezpieczenie i podwójny karton.