Xavier Corberó 01 | Kinfolk
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%
Fotograf Salva López, fotograf z Barcelony, ujęcia lokalnego architektonicznego punktu orientacyjnego - rezydencji słynnego katalońskiego rzeźbiarza Xaviera Corberó - pojawiło się w wydaniu Kinfolk z jesieni 2018 roku.

Labirynt połączonych ze sobą domów w nowoczesnym mauretańskim stylu, posiadłość Corberó zestawia sylwetki łupin arabeskowych łuków z klasztornymi bielonymi ścianami i kolekcją współczesnych mebli. Seria Lopeza ukazuje jego ekscentryczność i przypomina surrealistycznych malarzy, z którymi zaprzyjaźnił się sam Corberó - między innymi Salvador Dalí i Marcelo Duchamp.

Wysokiej jakości nadruk giclée na papierze artystycznym o gramaturze 265 g stworzony przez Salva López dla Kinfolk Print Collection, wykonany we współpracy na wyłączność z kopenhaską galerią ALIUM. Wydanie otwarte.

Pakowane i wysyłane w ochronnej tubie kartonowej.

Pasuje do standardowych oprawek. Ramka nie jest wliczona w cenę.

Od 2011 roku Kinfolk poświęca swój magazyn opowieściom o kreatywności, społeczności i życiu z intencją. Te same wartości kierują procesem twórczym, a każdy obraz rozpatrywany do publikacji w magazynie jest oceniany na podstawie jego zdolności do samodzielności i przetrwania próby czasu.

Ekscytujące rozwinięcie ambicji Kinfolk, by wspierać społeczność i celebrować kreatywne talenty swoich współpracowników, The Kinfolk Print Collection przenosi najbardziej kultowe i trwałe obrazy redakcyjne magazynu z drukowanej strony.

Kolekcja 10 limitowanych odbitek została wybrana przez zespół Kinfolk we współpracy z ALIUM - podobnie myślącą, wieloaspektową galerią wiecznych dzieł sztuki i ponadczasowego wystroju, a także cenionym nowym partnerem w twórczych poszukiwaniach Kinfolk. Obejmująca architekturę, sztukę, zwierzęta i martwą naturę kolekcja Kinfolk Print Collection przedstawia serię klasycznych dzieł sztuki z magazynu Kinfolk, które zachęcają do refleksji i dalszej kontemplacji.

Projekt: Pelle Crépin dla Kinfolk Print Collection


Materiał:

Wysokiej Jakości Papier

Gramatura: 265g

Wymiary:

Szerokość: 50 cm

Wysokość: 70 cm

Dodatkowe informacje:

Pasuje do standardowych rozmiarów ram. Sprzedawane osobno.

Pakowane i wysyłane w ochronnej tubie

Xavier Corberó 01 | Kinfolk