Xavier Corberó 02 | Kinfolk
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nie ma logicznej ścieżki przez posiadłość Xaviera Corberó w Barcelonie i nie ma ograniczeń co do jej ekscentryczności poza tymi, które narzucają prawa fizyki. „Rezultatem tego, co robię, musi być poezja” - powiedział kiedyś.

Fotograf Salva López odkrywa surrealistyczne arcydzieło i dom jednego z najbardziej znanych rzeźbiarzy Katalonii, który ukazał się w wydaniu Kinfolk na jesień 2020 roku. Na tym zdjęciu osiedle jest umieszczone w kontekście szerszego otoczenia - barcelońskich przedmieść Esplugues de Llobregat.

Wysokiej jakości nadruk giclée na papierze artystycznym o gramaturze 265 g stworzony przez Salva López dla Kinfolk Print Collection, wykonany we współpracy na wyłączność z kopenhaską galerią ALIUM. Wydanie otwarte.

Pakowane i wysyłane w ochronnej tubie kartonowej.

Pasuje do standardowych oprawek. Ramka nie jest wliczona w cenę.

Od 2011 roku Kinfolk poświęca swój magazyn opowieściom o kreatywności, społeczności i życiu z intencją. Te same wartości kierują procesem twórczym, a każdy obraz rozpatrywany do publikacji w magazynie jest oceniany na podstawie jego zdolności do samodzielności i przetrwania próby czasu.

Ekscytujące rozwinięcie ambicji Kinfolk, by wspierać społeczność i celebrować kreatywne talenty swoich współpracowników, The Kinfolk Print Collection przenosi najbardziej kultowe i trwałe obrazy redakcyjne magazynu z drukowanej strony.

Kolekcja 10 limitowanych odbitek została wybrana przez zespół Kinfolk we współpracy z ALIUM - podobnie myślącą, wieloaspektową galerią wiecznych dzieł sztuki i ponadczasowego wystroju, a także cenionym nowym partnerem w twórczych poszukiwaniach Kinfolk. Obejmująca architekturę, sztukę, zwierzęta i martwą naturę kolekcja Kinfolk Print Collection przedstawia serię klasycznych dzieł sztuki z magazynu Kinfolk, które zachęcają do refleksji i dalszej kontemplacji.

Projekt: Salva López dla Kinfolk Print Collection

Materiał:

Wysokiej Jakości Papier

Gramatura: 265g

Wymiary:

Szerokość: 40 cm

Wysokość: 50 cm

Dodatkowe informacje:

Pasuje do standardowych rozmiarów ram. Sprzedawane osobno.

Pakowane i wysyłane w ochronnej tubie

Xavier Corberó 02 | Kinfolk