003 The Shape Of Color | Beni Rugs | Dywan, 92 x 153 cm Frędzle - Beni Rugs. Sklep internetowy HomeNook
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
4 116,00 zł (brutto) 3 346,34 zł (netto)
Brutto
10-14 tygodni

003

Jasne kontra ciemne. Kontrast dodaje elementarnej jakości, ale także daje poczucie spokoju.

Kolekcja The Shape of Color jest zainspirowana bogatymi barwami Marrakeszu i Tangeru i jest to pierwsza tego typu kolaboracja Beni Rugs! "Połączyliśmy siły z kreatywnym wunderkind, projektantem i stylistą Colinem Kingiem przy stworzeniu 11 ekskluzywnych, limitowanych projektów, zawierających wszystkie nowe, niestandardowe odcienie i geometryczne kształty".

Materiały

Dywany Beni Rugs są wykonane w całości ręcznie ze 100% naturalnej wełny, co oznacza naturalne (i piękne) zróżnicowanie wzoru i koloru. Te indywidualne cechy sprawiają, że każdy dywan jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Jak mówią w Maroku, to "urok dłoni". Projekty są skalowane w zależności do rozmiaru dywanu.

Frędzle

Tradycyjne marokańskie dywany mają frędzle po jednej stronie. Możesz je dodać lub z nich zrezygnować, tak jak wolisz! Długość frędzli zwykle mieści się w zakresie 10 - 15 CM

Czas oczekiwania

Każdy dywan Beni jest w całości tkany ręcznie. Ze względu na duże zapotrzebowanie aktualne terminy realizacji mieszczą się w przedziale 10-14 tygodni. Dywany o wymiarach 275 x 366 cm i większe mogą wymagać dodatkowego czasu.

Projekt: Colin King dla Beni Rugs

Zadzwoń lub napisz do nas na: kontakt@home-nook.com

Materiał:

100% Wełna Naturalna

Wykonanie: Ręczne Wykonanie

Wymiary:

Jak wybrane lub na indywidualne zamówienie

003 The Shape Of Color | Beni Rugs | Dywan

BEN0300
Opis
Szerokość
92 cm
Długość
153 cm
BEN0300

Zobacz także