Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Przedstawiamy: Poem

Przedstawiamy: Poem

- Kategorie : design , news
Poiat to fińska marka znana z zamiłowania do łączenia tradycji i nowoczesności; zabawy formą, która często balansuje na granicy sztuki i użyteczności. Jej najbardziej cenione i znane projekty, które powstały we współpracy z wybitnym, młodym projektantem Antrei Hartikainen to rzeźbiarskie formy stolików Fiori oraz unikatowa kolekcja Bastone. Piękno jej projektów opiera się na prostocie, szacunku wobec drewna i umiejętnym, subtelnym mariażu wpływów fińskiej i japońskiej tradycji i kultury.


Najnowsza kolekcja Poiat - Poeme - uzupełnia linię jej mebli, która swoimi projektami tworzy jednolitą przestrzeń. Pełna wdzięku i poetycka, a jednocześnie solidna, półka Poeme jest odzwierciedleniem tego, co w marce najlepsze i co sprawia, że w kontakcie z jej projektami na chwilę szybciej zabije nam serce.

Poeme to wyrafinowany design drewnianych paneli i umiejętne wykorzystanie materiałów, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Biorąc swoją nazwę od francuskiego słowa Poème, oznaczającego wiersz, wręcz poetycko łączy inspiracje zaokrąglonymi, starymi, drewnianymi narzędziami fińskimi i japońską architekturą.

Poiat Poeme Shelf

Dzięki modułowej i minimalistycznej konstrukcji, półki Poeme doskonale nadają się zarówno do przestrzeni publicznych, jak i prywatnych. Mogą one służyć jako półki na książki, stolik pod telewizor lub po prostu „rama” dla pięknych przedmiotów i pamiątek.

Poiat Poeme Shelf

Nie tylko wykonanie i projekt wyróżniają Poeme, ale również wysokiej jakości lite drewno dębu z Finlandii, z którego są produkowane. Półki dostępne są w czterech różnych rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych — dębu, ciemnego dębu i czerni.

POZNAJ WARIANTY POEME

Powiązane posty