Tembo | fotel | kat. A
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%
8 091,00 zł (brutto) 8 990,00 zł -10% 6 578,05 zł (netto)
Brutto
2-3 tygodnie

Funkcjonalny i unikatowy w formie fotel Tembo jest wyjątkowo komfortowy dzięki głęboko osadzononemu, pochylonemu siedzisku oraz wyciągniętym ramionam. Jego wyjątkowa forma sprawia, że fotel Tembo Lounge tworzy przestrzeń idealną do relaksu. Duże, zawinięte oparcie przypominające ucho słonia zapewnia odważną i stylową ekspresję.

Fotel Tembo jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych oraz dużej ilości faktur, tworząc ciekawy dodatek lub odważny element w nowoczesnych, jak i tradycyjnych przestrzeniach.

Projekt: Noergaard & Kechayas dla New Works

Większość projektów New Works można dostosować do własnych potrzeb. W sprawie personalizacji oraz dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@home-nook.com

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika z chęci stworzenia domu projektowego, w którym design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac. Podczas gdy Nikolaj jako dyrektor generalny żongluje liczbami i codziennymi operacjami, Knut Bendik odpowiada za szczególny wygląd i styl jako dyrektor kreatywny. Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works.

Wykończenie: Tak jak wybrano

Materiały: Tkaniny/Skóry:

Kategoria A

Kvadrat - Floyd (FL), Remix 3 (RE)Nevotex - Eros (ER)

Kategoria B

Kvadrat - Fiord 2 (FJ), Molly 2 (MO)Nevotex - Barnum (BA)

Kategoria C

Kvadrat - Divina Mel. 2 (DM), Hallingdal 65 (HA), Sahco - Moss (MC), Step (ST)

Kategoria D

Astrid - Mons (MS) Dedar - Karakorum (KA)

Kategoria E

Febrik - Gentle 2 (GE)

Aby zobaczyć inny kod / nazwę koloru tkaniny, odwiedź witrynę internetową dostawców tkanin. Możesz również zamówić wzornik bezpośrednio u dostawcy tkanin lub w sklepie Home Nook. 

Astrid - www.astrid.se

Dedar - www.dedar.com

Febrik - www.febrik.com

Kvadrat - www.kvadrat.com

Nevotex - www.nevotex.com

Sahco - www.sahco.com

Wymiary:

H: 101, 5 x W: 96,3 x D: 81 cm

Tembo | fotel | kat. A

Opis
Szerokość
96,3 cm
Głębokość
81 cm
Wysokość
101,5 cm

Zobacz także