PLUSH TABLE OVAL | stół do jadalni owalny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
30 630,00 zł (brutto) 24 902,44 zł (netto)
Brutto
6-8 tygodni

PLUSH TABLE

Meble dk3 charakteryzują się bogactwem detali, w których małe subtelne elementy są przerabiane i dopracowywane do perfekcji. Od ręcznie plecionych frontów w nowych szafkach ROYAL SYSTEM® po delikatne żłobienia stołu TEN TABLE.

Dzięki swojemu nowemu stołowi PLUSH TABLE, założyciel dk3, Jacob Plejdrup, poszedł w zupełnie nowym kierunku. W myśl zasady „więcej znaczy więcej” stworzył stół, w którym drobne detale zostały zastąpione miękkimi, organicznymi kształtami w dużym formacie. Podobnie jak w przypadku innych swoich projektów, projektując stół PLUSH TABLE, kierował się zasadą, aby projekt podkreślał piękno i naturalne cechy drewna.

Nogi stołu pokryte fornirem są dostępne zarówno w długości 13 cm (grubość blatu 3 cm), jak i 15 cm (grubość blatu 4 cm). W całym procesie projektowania skupiono się na stworzeniu cienkiej linii między imponującymi nogami a idealnie wyważonymi zakrzywionymi kształtami, które definiują blat z litego drewna.

PLUSH TABLE w pełni zasługuje na swoją nazwę dzięki miękkim kształtom, które wraz z wytrzymałym drewnem i eleganckim blatem tworzą imponującą całość.

Projekt: Jacob Plejdrup, 2023


MODEL A) Wymiary blatu (3 cm / nogi 13 cm)

Długość: 200 – 340 cm

Szerokość: 100 cm

Wysokość: 72 lub 74 cm

Grubość blatu: 3 cm

Grubość nóg: 13 cm

Skrzydło przedłużające: 60 cm (maksymalnie 2 szt.)

MODEL B) Wymiary blatu (4 cm / nogi 15 cm)

Długość: 200 – 400 cm

Szerokość: 100 cm

Wysokość: 72 lub 74 cm

Grubość blatu: 4 cm

Grubość nóg: 14 cm

Skrzydło przedłużające 60 cm (maksymalnie 2 szt.)

Materiały

Dąb, Przydymiony Dąb lub Orzech

Blat przedłużający z drewna w kolorze stołu lub czarnego MDF

Wykończenie dla wybranego drewna:

Olej, biały olej lub mydło

Nogi

Drewniana konstrukcja pokryta fornirem ze śrubami regulacyjnymi

dk3

Kolekcja dk3 łączy w sobie ekskluzywne klasyczne i współczesne meble od wielkich duńskich architektów i projektantów, takich jak Jeppe Utzon, Poul Cadovius i inni. Nasza marka jest reprezentowana przez sprzedawców mebli w ponad 30 krajach na całym świecie.

80% kolekcji dk3 powstaje w naszych stolarniach w Danii, a reszta w stolarniach w całej Europie.

Tworzymy i produkujemy meble kształtowane i wykonane przez prawdziwych entuzjastów, zawsze z ambicją połączenia najlepszych tradycji stolarskich z nowoczesnym i klasycznym wzornictwem mebli poprzez połączenie ponadczasowej stali lub mosiądzu i wysokiej jakości drewna. Miłość do materiałów organicznych i bezkompromisowa koncentracja na jakości jest widoczna w całym procesie, od pierwszych szkiców projektowych po produkcję w stolarni, gdzie większość elementów jest wykańczana, a powierzchnia obrabiana ręcznie.

Pasjonujemy się drewnem, aw naszych projektach zawsze staramy się podkreślać, a nie ukrywać naturalne cechy drzewa. Dla nas sęki i małe pęknięcia w każdej pojedynczej desce to rodzaj skarbu, dzięki któremu ostateczny mebel jest wyjątkowy. W oparciu o tę wizję projektową dk3_3 TABLE został wprowadzony na rynek w 2009 roku jako jeden z pierwszych stołów z desek na rynku skandynawskim. Rok później, w 2010 roku, ponownie wprowadziliśmy kultowy system regałów ściennych ROYAL SYSTEM®, zaprojektowany przez Poula Cadoviusa w 1948 roku. mocny fundament dla naszej firmy.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu prezentacyjnego, w którym założyciel i właściciel dk3, Jacob Plejdrup, opowiada historię dk3 i ROYAL SYSTEM®.

PLUSH TABLE OVAL | stół do jadalni owalny

Zobacz także

Powiązane artykuły na blogu