Sibast No 7 | krzesło | wełna, Przydymiony Dąb Wełna |Kolor: Rose - Sibast. Sklep internetowy HomeNook
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
4 530,00 zł (brutto) 3 682,93 zł (netto)
Brutto
4 - 6 tygodni

Ponadczasowe krzesło Sibast No 7 zaprojektowane zostało przez Helge Sibast w 1953 roku. Ma ono niepowtarzalny charakter i odważny design. Jako znakomity stolarz i architekt mebli, Helge Sibast nie tylko zaprojektował, ale osobiście wykonał swoje oryginalne meble, które często rzucały wyzwanie tradycyjnym sposobom obróbki drewna.

Charakterystyczne wyprofilowane oparcie to element definiujący, który nie tylko nadaje krzesłu odważną osobowość, ale także zapewnia wyjątkowy komfort siedzenia. Delikatnie zwężane tylne nogi oraz unoszące się siedzisko nadają projektowi lekki i elegancki wygląd. Krzesło Sibast No 7 to krzesło do jadalni o nieprzemijającym pięknie i jakości.

Sibast No 7 wykonywane jest wyłącznie z certyfikowanego FSC? dębu lub buku ze zrównoważonych lasów.

Projekt: Helge Sibast, 1953

Większość projektów Sibast można dostosować do własnych potrzeb. W sprawie personalizacji oraz dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@home-nook.com

Sibast to duńska firma rodzinna z dumną historią produkcji mebli drewnianych sięgającą 1908 roku. Obecnie prowadzona przez czwarte już pokolenie, które tworzy meble Sibast z taką samą dbałością o szczegóły, rzemiosło, i jakość jak poprzednie generacje. Rodzinna firma łączy pełne szacunku wznowienia i udoskonalenia kultowych duńskich nowoczesnych mebli z lat 50-tych autorstwa Helge Sibasta ze współczesnymi projektami o ponadczasowym wyglądzie w kolekcji, które przekazują dziedzictwo duńskiego wzornictwa na przyszłe pokolenia.

Wykończenie: Przydymiony Dąb
+ Tapicerka: Wełna | Kolor: Rose

Materiały:

Rama: Dąb | Lite Drewno

Siedzisko: Wełna | Kolor: Woll Remix Rose

Wykończenie: Przydymiony Dąb

Wymiary:

Szerokość: 54 cm

Wysokość: 73.5 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Sibast No 7 | krzesło | wełniane siedzisko

SIB02100
58 cm
78 cm
56 cm
8 kg
Opis
Szerokość
54 cm
Wysokość
73.5 cm
Wysokość siedziska
45 cm
SIB02100

Zobacz także