Bølling Tray Table Designmuseum Danmark Limited Edition | stolik z tacami - edycja limitowana
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kultowy stolik z tacami Hansa Bøllinga jest teraz dostępny w specjalnej limitowanej edycji tylko 500 sztuk, wykonanej w charakterystycznym dla Designmuseum Danmark kolorze.

Ręcznie wybierany niebieski indygo jest kolorem powracającym w całym muzeum. Po raz pierwszy wyeksponowany w zabytkowym portalu z piaskowca przy drzwiach wejściowych z 1757 roku, jego wyjątkowy odcień nadal stanowi centralną część tożsamości i wnętrza muzeum.

Wielokrotnie nagradzani architekci OEO Studio odnowili i odnowili muzeum w 2022 roku, aby umieścić specjalny niebieski stolik na tacy jako stałą część wnętrza duńskiej destynacji, w tym w kawiarni, bibliotece i strefach wypoczynkowych.

Ikona duńskiego designu

Jako istotna część duńskiego modernistycznego dziedzictwa projektowego, stolik z tacą zyskał na popularności dopiero od czasu jego powstania w 1963 roku. Dzięki swojej prostocie, łatwości użytkowania i rzeźbiarskim właściwościom nadal jest aktualny w zmieniających się czasach i jest atrakcyjny dla nowych pokoleń.

Przedmiot kolekcjonerski składający się z 500 sztuk

Każdy stół z tacami jest wyposażony w mosiężną tabliczkę z podpisem Hansa Bøllinga i wygrawerowanym numerem egzemplarza jako certyfikatem autentyczności. Jest dyskretnie umieszczany po wewnętrznej stronie noszy stołu z tacą.

Eleganckie materiały

Każdy stół jest unikatowo wykonany ręcznie z dębu z certyfikatem FSC, w charakterystycznym dla niego kolorze indygo, pokrytym trwałym lakierem

Hansa Bollinga

Wyprodukowano w Danii

Stoły są starannie produkowane w Brdr. Rodzinny warsztat Krügera w Værløse w Danii. „Stolik tacki słynie z rzetelności projektowej, opartej na tradycyjnej stolarce i nowatorskich rozwiązaniach, które same w sobie są tak piękne, że zasługują na podkreślenie. Hans Bølling jest mistrzem w swojej dziedzinie i łączy swój talent z czystym i uczciwym podejściem do projektowania funkcjonalnych i estetycznych mebli, aby stworzyć projekt, który przemawia do pokoleń”.

– Jonas Krüger.

Materiały:

Dąb | Kolor Indygo

Bølling Tray Table Designmuseum Danmark Limited Edition | stolik z tacami - edycja limitowana

Zobacz także