Anoli Spot Recessed | lampa | biała
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%
569,50 zł (brutto) 670,00 zł -15% 463,01 zł (netto)
Brutto

Anoli Spot Recessed to przewodowy, wbudowany punkt świetlny, który zapewnia luksusowe, jednolite wykończenie każdego pomieszczenia. Smukłe, regulowane ramię stanowi ciepły kontrast z wykonanym na zamówienie, białym metalowym kloszem, który przypomina elegancką sylwetkę kropli deszczu. Anoli Spot Recessed jest przeznaczona do montażu na suficie lub na ścianie, skąd będzie rzucać nieoślepiające światło zadaniowe na swoje bezpośrednie otoczenie. Pozwól, aby Anoli Spot Recessed przekształcił Twoje otoczenie we wspaniałą atmosferę dzięki gładkiemu wyglądowi i akcentującemu oświetleniu.

O kolekcji Anoli:

Eleganckie klosze w kształcie kropli i ciepło złotego wykończenia to esencja wyrafinowanej kolekcji Anoli. Kolekcja Anoli wykonana jest z metalu i zgrabnie dmuchanego szkła w kolorze opalowej bieli lub delikatnego złotego koloru. Kolekcja obejmuje pojedyncze eleganckie wisiorki, oraz eleganckie żyrandole, które wypełniają przestrzeń większych projektów komercyjnych i domów prywatnych.

Projektant: Sofie Refer dla Nuura


Celem marki Nuura jest stworzenie wyjątkowego i estetycznego oświetlenia, które odzwierciedla bogactwo i radość, jakie kryje się w nordyckiej naturze. Nuura oferuje kolekcje oświetlenia, które wzbogaca i uzupełnia wystrój w prywatnych domach lub miejscach publicznych. Łącząc elegancki design, nowoczesną technologię i starannie dobrane wysokiej jakości materiały, marka Nuura dąży do stworzenia wyjątkowej jakości oświetlenia, które pozytywnie wpływa na samopoczucie. "Nuura oznacza światło i honor, a inspirując się nordyckim światłem i naturą, chcemy szerzyć wysokiej jakości światło i radość". Założona w 2017 roku przez Sofie Refer, Nadię Lassen i Petera Østerberga.

Materiał ramy:

Metal

Materiał klosza:

Metal

Wymiary:

Wysokość: 200 mm

Średnica: 100 mm

Środowisko:

Wnętrza

Specyfikacja techniczna:

GU10 (żarówka nie jest dołączona)

Anoli Spot Recessed | lampa | biała