Anoli Spot Track | lampa | 3 szt. + listwa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%
2 456,50 zł (brutto) 2 890,00 zł -15% 1 997,15 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie

Anoli Spot Track idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których pożądany jest nieoślepiający reflektor punktowy o klasycznym wyglądzie. Czarny, wykonany na zamówienie metalowy klosz delikatnie osadzono na regulowanym ramieniu i razem nawiązują do prostego, zaokrąglonego kształtu kropli deszczu. Czarna szyna umożliwia zmianę konfiguracji świateł w zależności od potrzeb. Umieść Anoli Spot Track w kuchni lub pomieszczeniach, w których potrzebne jest dobre oświetlenie ogólne i akcentujące.

O kolekcji Anoli:

Eleganckie klosze w kształcie kropli i ciepło złotego wykończenia to esencja wyrafinowanej kolekcji Anoli. Kolekcja Anoli wykonana jest z metalu i zgrabnie dmuchanego szkła w kolorze opalowej bieli lub delikatnego złotego koloru. Kolekcja obejmuje pojedyncze eleganckie wisiorki, oraz eleganckie żyrandole, które wypełniają przestrzeń większych projektów komercyjnych i domów prywatnych.

Projektant: Sofie Refer dla Nuura


Celem marki Nuura jest stworzenie wyjątkowego i estetycznego oświetlenia, które odzwierciedla bogactwo i radość, jakie kryje się w nordyckiej naturze. Nuura oferuje kolekcje oświetlenia, które wzbogaca i uzupełnia wystrój w prywatnych domach lub miejscach publicznych. Łącząc elegancki design, nowoczesną technologię i starannie dobrane wysokiej jakości materiały, marka Nuura dąży do stworzenia wyjątkowej jakości oświetlenia, które pozytywnie wpływa na samopoczucie. "Nuura oznacza światło i honor, a inspirując się nordyckim światłem i naturą, chcemy szerzyć wysokiej jakości światło i radość". Założona w 2017 roku przez Sofie Refer, Nadię Lassen i Petera Østerberga.

Materiał ramy:

Metal

Materiał klosza:

Metal

Wymiary:

Długość listwy: 1000 mm 

Oprawy:

Szerokość: 100 mm x H: 200 mm

Środowisko:

Wnętrza

Specyfikacja techniczna:

GU10 (żarówka nie jest dołączona)

Anoli Spot Track | lampa | 3 szt. + listwa