Koc | alpaka w jodełkę
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
1 330,00 zł (brutto) 1 081,30 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie
Narzuta - Alpaka w jodełkę 

Narzuta z alpaki to luksusowa narzuta wysokiej jakości, która jest bardzo miękka i ciepła. Harmonijne połączenie włókien alpaki i wełny sprawia, że jest to trwała i wysokiej jakości, hipoalergiczna,, odporna na zabrudzenia i wodę narzuta. Ekstra duży rozmiar i piękne, ponadczasowe kolory idealnie wpasowują się w minimalistyczny skandynawski lub nowoczesny dom.

LUKSUSOWA I ULTRA MIĘKKA NATURALNA ALPAKA

Luksusowa jakość i trwałe włókna sprawiają, że wełna alpaki andyjskiej nie ma sobie równych z żadnym innym naturalnym włóknem. Opracowany w surowym środowisku gór, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i jednocześnie jedwabiście gładki. Włókna są hipoalergiczne, wydajne termicznie, odporne na zabrudzenia i wodę, doskonale kojące, tworząc wysokiej jakości luksusową kratę.

Każdy pled z mieszanki wełny alpaki ma wyjątkowy i ekskluzywny wygląd zarówno pod względem wariantów kolorystycznych, włókien, jak i puszystości dzięki zastosowaniu naturalnych i ekskluzywnych materiałów. Pled z alpaki początkowo zrzuca trochę wełny jako naturalny proces.

Sibast to duńska firma rodzinna z dumną historią produkcji mebli drewnianych sięgającą 1908 roku. Obecnie prowadzona przez czwarte już pokolenie, które tworzy meble Sibast z taką samą dbałością o szczegóły, rzemiosło, i jakość jak poprzednie generacje. Rodzinna firma łączy pełne szacunku wznowienia i udoskonalenia kultowych duńskich nowoczesnych mebli z lat 50-tych autorstwa Helge Sibasta ze współczesnymi projektami o ponadczasowym wyglądzie w kolekcji, które przekazują dziedzictwo duńskiego wzornictwa na przyszłe pokolenia.

Narzuta – Alpaka w jodełkę

Materiały: 

40% Ekskluzywna wełna z alpaki – 60% mieszanka delikatnej wełny

Wymiary:

Długość: 200 cm

Szerokość: 150 cm

Koc | alpaka w jodełkę

Zobacz także