Monkey | ikona designu
zoom_out_map
690,00 zł (brutto) 560,98 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie
Podaruj prezent na całe życie. Kay Bojesen's Monkey urodziła się w 1951 roku. Mała małpka o wielkiej osobowości, która stała się prezentem od bardzo wyjątkowej osoby. Na chrzciny, urodziny, maturzystki i wesela. Klasyk i drogi przyjaciel na całe życie — od popularnej zabawki w pokoju zabaw do ukochanej ikony designu w przyszłym domu

Małpka Kay Bojesen to klasyczna i ukochana przyjaciółka, która będzie towarzyszyć nam na każdym etapie naszego życia — od pokoju dziecięcego po stanie się ukochaną ikoną designu w domu. Pierwsza Monkey narodziła się w 1951 roku i nadal jest produkowana w taki sam sposób, jak wtedy. Każda figurka została stworzona ręcznie i wykonana w duńskim tartaku.

Małpa to wysokiej jakości dzieło rzemiosła, które towarzyszy nam od dziecka do dorosłego na każdym etapie naszego życia, a także jest niezwykle popularnym prezentem dla tych, których kochasz. Ta urocza figurka to nie tylko klasyczny duński projekt z 1951 roku. Otrzymujesz także unikalną Małpkę od Kay Bojesen. Nie ma dwóch takich samych. A kiedy ta popularna postać może spędzać wolny czas – tak jak ma to miejsce w wielu domach – różne niuanse w drewnie zmieniają się i nadają wyjątkowej już Kay Bojesen Monkey jeszcze więcej osobowości. Z biegiem czasu, pod wpływem światła i powietrza wszelkie niuanse kolorystyczne drewna zmienią się na bardziej jednolity, ciepły, złocistobrązowy odcień.

Małpa jest dostępna w wersji małej, średniej i dużej. Cechą wspólną wszystkich jest to, że są to oryginalne drewniane kreacje. Kay Bojesen zawsze nadawał swoim drewnianym figurkom wyjątkową duszę. Każdy ma też swoją własną historię, a dzięki uśmiechniętym liniom, unikalnym kształtom i żywemu drewnu przetrwał wiele pokoleń. Według Kay Bojesen drewno ożywa tylko wtedy, gdy ma swoją historię.

Projekt: Kay Bojesen x Brdr. Kruger
Materiały:

Teak olejowany, limba olejowana

Wymiary:

Mała małpka:

Wysokość 18,50 cm
Szerokość 19,50 cm
Głębokość 6,50 cm

Średnia małpka:

Wysokość 28 cm
Szerokość 11 cm
Głębokość 29 cm

Duża małpka:

Wysokość 47 cm
Szerokość 45 cm
Głębokość 15,50 cm

Monkey | ikona designu