Alato | Beni Rugs  | Dywan
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
3 857,00 zł (brutto) 3 135,77 zł (netto)
Brutto
10-14 tygodni

Alato

Marrakesz spotyka Mediolan. Kolekcja Spoken Lines została zaprojektowana we współpracy z Colinem Kingiem. Zainspirowany mozaikowymi mediolańskimi wejściami i racjonalistyczną architekturą, dywan Alato ma dramatyczny, uskrzydlony motyw w uderzającej nawłoci, zarysowany kamykami i osadzony na neutralnym obramowaniu w kolorze lnu. Wykonane na zamówienie i dostępne w niestandardowych rozmiarach.

Materiały

Dywany Beni Rugs są wykonane w całości ręcznie ze 100% naturalnej wełny, co oznacza naturalne (i piękne) zróżnicowanie wzoru i koloru. Te indywidualne cechy sprawiają, że każdy dywan jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Jak mówią w Maroku, to "urok dłoni". Projekty są skalowane w zależności do rozmiaru dywanu.

Frędzle

Tradycyjne marokańskie dywany mają frędzle po jednej stronie. Możesz je dodać lub z nich zrezygnować, tak jak wolisz! Długość frędzli zwykle mieści się w zakresie 10 - 15 CM

Czas oczekiwania

Każdy dywan Beni jest w całości tkany ręcznie. Ze względu na duże zapotrzebowanie aktualne terminy realizacji mieszczą się w przedziale 10-14 tygodni. Dywany o wymiarach 275 x 366 cm i większe mogą wymagać dodatkowego czasu.

Projekt: Colin King dla Beni Rugs

Zadzwoń lub napisz do nas na: kontakt@home-nook.com

Materiał:

100% Wełna Naturalna

Wykonanie: Ręczne Wykonanie

Wymiary:

Jak wybrane lub na indywidualne zamówienie

Alato | Beni Rugs | Dywan

BEN0700
Opis
Szerokość
92 cm
Długość
153 cm
BEN0700

Zobacz także

Powiązane artykuły na blogu