Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Nowa galeria rękodzieła i wzornictwa | Brdr. Krüger X Anour

Nowa galeria rękodzieła i wzornictwa | Brdr. Krüger X Anour

- Kategorie : design , news
Kierowani chęcią wykonywania mebli i oświetlenia najwyższej jakości, nasze marki Anour i Brdr. Krüger z dumą ogłaszają otwarcie nowej, opartej na współpracy Galerii Rzemiosła i Projektowania, w której znajdziesz ręcznie wykonane meble i oświetlenie, najwyższej jakości materiały i wiedzę prosto ze źródła.Przestrzeń Galerii Craft & Design została stworzona dla wszystkich entuzjastów designu, aby mogli się zainspirować, bawić materiałami i znaleźć wyjątkowe elementy wnętrza. Eksperci z obu marek są pod ręką, aby doradzać i prowadzić przez ten interaktywny i stymulujący proces projektowania.

anour i brdr kruger

Jonas Krüger, dyrektor ds. projektów Brdr. Krüger mówi: „Producenci kierujący się designem to w dzisiejszych czasach rzadka rasa, a my chcemy przełożyć doświadczenie życia i pracy z dobrze wykonanym użytecznym designem w nowoczesnym kontekście. Chcemy zaoferować odwiedzającym, zarówno prywatnym, jak i profesjonalnym, bliskie spotkanie z unikalnymi dziełami i osobisty dialog z naszymi ekspertami na temat wielu aspektów i historii naszego rzemiosła i projektowania”.

Arash Nourinejad, założyciel ANOUR mówi: „Wizją nowej przestrzeni było stworzenie nowoczesnej i oszczędnej ramy, w której pojawiają się meble i oświetlenie, aby nadać charakteru i ciepła, w duchu nowoczesnej galerii. W subtelny sposób utwory przełożą się na własne historie o materialności, rzemiośle i użyciu”.

W miejscu tym wcześniej mieściła się galeria sztuki, ale teraz przeszła znaczną transformację. Aby zrealizować ten kierunek, marki zwróciły się do renomowanego studia projektowego OEO Studio z siedzibą w Kopenhadze.

Przestrzeń została otwarta, aby stworzyć jedno długie, ciągłe pomieszczenie rozciągające się od ulicy. Głęboka paleta ciepłych odcieni szarości, przechodzących dalej w głąb przestrzeni, jest uzupełniona ciemną, ciepłą, drewnianą podłogą, która ciągnie się przez cały pokój. Thomas Lykke tworzył dzieła sztuki w przestrzeni, wykonane na sitodruku i odbitkach fotograficznych.

Thomas Lykke z OEO Studio mówi:
„Przestrzeń galerii ma przyjemną, swobodną atmosferę, ale z eklektyczną i międzynarodową atmosferą, pozwalając na różne ustawienia we wspólnym otoczeniu, prezentujące skrupulatnie wykonane meble od Brdr. Krüger i światła Anour.”

Wykonanie Krzesła Arv w warsztacie V generacji Brdr. Krüger w Værløse, Dania

Marka Brdr. Krüger prowadzona przez piąte już pokolenie rodziny Kruger, prezentuje swoje doświadczenie w produkcji wysokiej jakości mebli drewnianych produkowanych w lokalnej fabryce na obrzeżach Kopenhagi w małym miasteczku Værløse. Meble projektowane są przez uznanych duńskich architektów.

Anour prezentuje swoje nowoczesne, ręcznie robione oświetlenie, produkowane świadomie w lokalnym warsztacie poza stolicą Danii, w mieście Rødøvre, gdzie produkty są również starannie wykonywane na zamówienie w ręcznie robionych wykończeniach i rozmiarach.