Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

TABULA - jasne wnętrza na nadchodzące krótsze dni

TABULA - jasne wnętrza na nadchodzące krótsze dni

- Kategorie : design , news
Nasza marka New Works we współpracy z Lotta Agaton Interiors, stworzyła jasne i przestronne pomieszczenia, w których dominującym kolorem są odcienie bieli. Przejścia od cienistych, stonowanych tonacji do jaśniejszej palety oznaczają nowy początek i rozjaśniają nadchodzący ciemniejszy sezon jesienno/zimowy.
Nowa przestrzeń New Works bawi się ideą białego płótna. Nazwa TABULA nawiązuje m.in. do terminu tabula rasa, który był używany w filozofii jako pojęcie czystej tablicy, na której umieszczane są myśli i wrażenia. TABULA oferuje miejsce, w którym można oddychać, przemyśleć i pielęgnować emocjonalną stronę kreatywności.


Duże wiszące lampy Lantern unoszą się nad prostokątnymi stołami Florence z nowego białego marmuru Viola Marble (wkrótce w sklepie). Krzesła Covent tapicerowane w tkaninie Dedar Karakorum 006.


Wchodząc do wzniosłego atelier w Kopenhadze, dostrzegamy wpadające z zewnątrz światło, które nadaje każdemu pomieszczeniu i napotkanej powierzchni własny odcień bieli. Monochromatyczne meble i przedmioty, tworzą doznanie które uspakaja zmysły.


Lampa Tense ?90 i ?120 unoszący się nad 3-osobową głęboką sofą Covent w kolorze Dedar Nimbus Brebris 006, fotel Covent Lounge Chair z Nevotex Barnum Hemp 3 oraz stolik kawowy i boczny Florence z białego marmuru Viola. Biała ramka (wkrótce).


Zestaw do jadalni z Lampą Wiszącą Tense ?120 , stołem do jadalni Florence 145 cm z białym marmurem Viola Marble (wkrótce w sklepie), wazon Bl?hr z przezroczystego szkła i Krzesło Missing Chair z czarnego dębu i tapicerką Kvadrat Molly 2 170.


Nowy stolik kawowy i boczny Florence z białego marmuru Viola (wkrótce) obok 3-osobowej sofy Covent w kolorze Dedar Nimbus Brebris 006.


Zaprezentowana przez New Works biblioteczka, zachęca do czytania i studiowania materiałów. Natomiast w przestronym studio, masywne, marmurowe stołu zapewniają eleganckie miejsce na szkicowanie i kreatywne tworzenie. Pod koniec dnia pozwól sobie na przerwę i odpręż się w miękkim salonie. Zanurz się w surowych i wyrafinowanych teksturach, które można znaleźć w całym atelier.


Zapowiedź nowej półki ściennej Florence (wkrótce w sprzedaży), pokazanej obok łóżka Mass Daybed w wykończeniu Orzech i Astrid Mons 1555 oraz Mass Coffee Table w kolorze Orzech.


Lampa stołowa Margin (wkrótce) stojąca na stoliku kawowym Mass Coffee Table w towarzystwie Mass Daybed w tkaninie Astrid Mons 1555.Wpadające z zewnątrz światło nadaje każdemu pomieszczeniu i napotkanej powierzchni własny odcień bieli. Ta unikalna gra światła i cieni, uspokaja zmysły i podkreśla kształty i wyjątkowe walory materiałów monochromatyczne białe meble i przedmioty


Kameralny salon z wisiorkiem Margin ?70 i ?50 cm (wkrótce), wąską 2-osobową sofą Covent w Kvadrat Harald 3 2421 oraz Florence Coffee & Side Table z czarnego marmuru Marquina. Czarna ramka.


Kultowa lampa stołowa Kizu z białego marmuru rozświetla półki regału Florence w kolorze Iron Black. Półki z przydymionego szkła.


Lampa podłogowa Margin (wkrótce) obok Covent Sofa Deep w Nevotex Barnum Hemp 3.Nowa kolekcja New Works oraz oświetlenie Margin zaprojektowane przez Johna Astbury?ego już w krótce dostępna na naszej stronie Home Nook.