Kizu Large |  lampa stołowa - duża | marmur gris du marais
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%
1 665,00 zł (brutto) 1 850,00 zł -10% 1 353,66 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie

Połyskująca powierzchnia marmurowej podstawy Gris du Marais kontrastuje z czystą, białą formą klosza w górnej części lampy. Jasne smugi naturalnego wzoru kamienia harmonijnie łączą ze sobą oba te elementy. W zabawie kształtami i materiałami, której kulminacją jest punkt styku między dwiema podstawą i kloszem. Lampa Kizu daje miękkie i przyjemne światło. Kształty i łączenie form i materiałów tworzą intrygującą i nowoczesną rzeźbę.


Projekt: Lars Tornøe dla New Works

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika z chęci stworzenia domu projektowego, w którym design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac. Podczas gdy Nikolaj jako dyrektor generalny żongluje liczbami i codziennymi operacjami, Knut Bendik odpowiada za szczególny wygląd i styl jako dyrektor kreatywny. Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works. 


Materiały:

Podstawa: Marmur

Abażur: Biały Akryl

Przewód: Czarny kabel PVC

Wymiary:

Wysokość: 45 cm

Średnica: Ø 30 cm

Kabel zasilający:

Czarny przewód PVC 1800 mm - Przełącznik 300 mm od podstawy lampy

Certyfikat:

CE, klasa II, IP20

Źródło światła:

E14, LED maks. 7 W, 220-240 V~ 50/60 Hz

Kizu Large | lampa stołowa - duża | marmur gris du marais

Zobacz także

Powiązane artykuły na blogu