Home Nook Magazyn

W Home Nook wierzymy, że .... Veribuntis catius obsentiocum vereo enatiam qua patusquos vo, esi stius; nonvolis, nondamp oponsua etiferum essillesse, ubitus An se furem ilii publice constro vendam intrid consta, quid facri, C. Satere esci sedo, Cata L. Ori si pertabit dit. Nam ac rem prit ferraet? Uctam ute, nonduciae in viliam sictusa convolica remum tus ressa quituus virtuiditus vendefex se mac videm ades Mae fex nonequons mortabem in duc opublica issiliquem, C. Damdi,

Villa Gug

Villa Gug

- Kategorie : design , news
Villa Gug, zlokalizowana jest w w mieście o tej samej nazwie w północnej Danii. W projekcie natychmiast widać pasję klientów do samochodów, która odgrywa ważną rolę w życiu rodziny, zajmując znaczną część powierzchni mieszkalnej. Zamiast chować samochody w piwnicy lub dużym garażu, Bjarke Ingels Group zaprojektowała dom, który płynnie przechodzi przestrzeni dla samochodów do domu


Villa Gug widok Brdr Kruger

Zaprojektowany przez wizjonerskie umysły z BIG, liniowy budynek zakrzywia się w pętli wokół szczytu wzgórza, tworząc centralny dziedziniec przeznaczony do prywatnych spraw rodziny.

Villa Gug widok Brdr Kruger

Charakter budynku stopniowo zmienia się z introwertycznego garażu i salonu na podjeździe, w bardziej otwarte przestrzenie funkcjonalne, obejmujące kuchnię, salon i taras na szczycie budynku.

Villa Gug krzesło do jadalni ARV Brdr Kruger

Samochody są chronione od zewnątrz, ale widoczne w całym ogrodzie z pomieszczeń mieszkalnych i sypialni. Spiralny dziedziniec tworzy równowagę pomiędzy życiem prywatnym a lokalizacją publiczną, podczas gdy ciągłe wznoszenie powoduje stopniowe przejście między parkowaniem a mieszkaniem.

Villa Gug garaż z samochodami
Krzesła do jadalni Brdr Kruger ARV Chair
Villa Gug
krzesła ARV Chair do jadalni Brdr Kruger drewniany stół do jadalni ARV

Kolekcja ARV

Wielokrotnie nagradzana kolekcja Arv zdobi główną jadalnię i przestrzeń kuchenną odrobiną ponadczasowej elegancji, płynnie łącząc styl z funkcjonalnością, zapewniając optymalne wrażenia podczas siedzenia dzięki delikatnej i precyzyjnej stolarki.

zobacz tutaj

Villa Gug
Villa Gug

„Projektowanie domu dla rodziny jest jak malowanie portretu. Sukces portretu leży nie tylko w zdolności artysty do wyrażenia siebie, ale raczej w jego zdolności do uchwycenia ekspresji, charakteru, osobowości, a nawet duszy portretowanych. Jako portret architektoniczny dom polega na stworzeniu ram dla zainteresowań i potrzeb, życzeń i marzeń, wymagań i kryteriów – krótko mówiąc – życia, jakie rodzina chce prowadzić.”

-
Bjarke Ingels, założycielka i dyrektor kreatywna BIG.

ARV lounge chair fotel Brdr Kruger

ARV Lounge Chair | fotel

Bolling Tray table Brdr Kruger stolik

Bølling Tray Table | stolik

krzesło do jadalni Arkade Brdr Kruger Nany Ditzel

Arkade Chair | krzesło

Villa Gug
ARV Chair | krzesło do jadalni tapicerowane z podłokietnikami Brdr Kruger

ARV Chair | krzesło

Jari Low Table | stolik boczny Brdr Kruger

Jari Low Table | stolik boczny

HB Lounge Chair | fotel Brdr Kruger Hans Bolling

HB Lounge Chair | fotel

Powiązane posty