Nebra | lampa wisząca | mała
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%
2 502,00 zł (brutto) 2 780,00 zł -10% 2 034,15 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie

W delikatnym tańcu pomiędzy tradycją, a nowoczesnym dynamizmem wyłania się seria lamp Nebra – wymowna odpowiedź na ponadczasowe dążenie do zmian. Lampy Nebra płynnie łączą klasyczny design z interaktywnym, mechanizmem, który pozwala zmieniać kształt lampy i jednocześnie kształtować nastrój w pomieszczeniu. Miękkim, ruchem, zmienisz kształt klosza i nadasz kierunek światła do dołu, do góry lub rozproszysz blask po całym otoczeniu. Ta wszechstronna i poetycka kolekcja znajduje swoje miejsce w różnorodnych przestrzeniach, ucieleśniając celebrację światła i formy.

​Interaktywna seria oświetlenia

Wszechstronność serii Nebra wykracza poza konwencjonalne lampy wiszące. Niezależnie od tego, czy zawieszona jest nad stołem w jadalni, czy umieszczona w słabo oświetlonej części salonu, lampa Nebra znajdzie swoje miejsce, ujawniając swój poetycki charakter.

Seria Nebra pozwala kształtować atmosferę miękkim, zamaszystym kloszem, tworząc symfonię świetlnych nastrojów

Płynnie tkający klasyczny design z interaktywnym, transformacyjnym mechanizmem

Projekt: Lukas Bazle dla New Works

Napędzany pasją łączenia rozwiązań funkcjonalnych z wciągającą interaktywnością, projektant przemysłowy Lukas Bazle tworzy urzekające projekty, które z wdziękiem poruszają się na granicy między tym, co techniczne, a intuicyjnością. Każde dzieło emanuje głęboką aspiracją wywołania i podtrzymania fascynacji produktem – przesłanie, które rozciąga się od genezy eksperymentu, poprzez etapy rozwoju, aż do domu użytkownika.

Wymiary produktu:

Ø 400 x H 300 mm, Regulowany klosz Ø 400 - Ø 750 mm

Podsufitka:

CE: Ø 155 x wys. 40 mm

Żarówka

Zintegrowana dioda LED

Źródło światła:

G9 Max 4W (brak w zestawie)

Nebra | lampa wisząca | mała

Zobacz także