Lantern Pendant - Large | lampa wisząca - rozm.: duża
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%
1 611,00 zł (brutto) 1 790,00 zł -10% 1 309,76 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie

Lampa wisząca Lantern to eleganckie połączenie kultowej formy i eksploracji materiałów. Zainspirowana tradycyjną chińską lampą z papieru ryżowego, pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę we wszystkich zakątkach domu. Matowe szkło daje delikatne oświetlenie, jednocześnie tworząc odważną i trwałą formę. Rezultatem jest gama lamp wiszących odpowiednich do małych, intymnych przestrzeni, aż po duże otwarte.

Projekt: Anderssen & Voll dla New Works

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika z chęci stworzenia domu projektowego, w którym design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac. Podczas gdy Nikolaj jako dyrektor generalny żongluje liczbami i codziennymi operacjami, Knut Bendik odpowiada za szczególny wygląd i styl jako dyrektor kreatywny. Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works. 

Materiały:

Klosz: Szkło | Kolor: Opal Biały

Źródło światła: E27, LED Max 11W
(220-240'' 50/60 Hz, Class II, IP20) 

Wymiary:

Wysokość: 40 cm

Średnica: 40 cm

Długość kabla: 340 cm

Lantern Pendant - Large | lampa wisząca - rozm.: duża

Zobacz także

Powiązane artykuły na blogu