Silo 3FH | lampa podłogowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
45 870,00 zł (brutto) 37 292,68 zł (netto)
Brutto
Lampa Stołowa Silo przybliża Ci architektoniczny profil Silo. Zarówno zabawny, jak i teatralny, jest obiektem rzeźbiarskim dostępnym w zasięgu ręki.

Tajemnicza, ale zachęcająca forma lampy Silo, tworzy prawdziwą magię rozprowadzając atmosferyczne światło wokół niej. Pionowe kształty lampy nawiązują do brutalistycznej architektury, przywołują na myśl betonowe wieżowce, miejskie panoramy i metalowe instrumenty. 

Oświetlenie Silo marki Lambert&Fils jest wykonane z niestandardowych profili aluminiowych, tworząc wyjątkową oprawę zawieszone zarówno jako samodzielny element lub w grupie.

Podobnie jak w przypadku przepychania play-doh przez prasę, proces wytłaczania elementów kolekcji Silo polega na przepychaniu aluminium przez matrycę, pozwalając ukształtować metal tak, aby przybrał dowolny kształt. Podczas gry proces ten uosabia brutalizm produkcji, późniejsza obróbka sprawia, że na pierwszy plan wysuwa się prawdziwe rzemiosło.  

Stwórz niestandardowy żyrandol, wybierając z naszej serii lamp wiszących. Ten modułowy zestaw może zawierać od 2 do 5 modeli podłączonych do jednej centralnej czaszy.

Każdy model ma niezależne kotwy, dzięki czemu możesz rozbudować swoją instalację zgodnie ze swoimi życzeniami; Niezależnie od tego, czy będzie to prosty układ liniowy, czy skomplikowana konstrukcja, wszystko jest możliwe dzięki Silo.


Większość projektów Lambert & Fils można dostosować do własnych potrzeb. W sprawie odmian, niestandardowych cen lub informacji prosimy o kontakt pod adresem kontakt@home-nook.com

Materiały:

Korpus z aluminium malowanego proszkowo, polerowanego na wysoki połysk
Podstawa aluminiowa polerowana satynowo
Soczewka z poliwęglanu
Sznur winylowy

Specyfikacje oświetlenia:

Zobacz kartę produktu, aby uzyskać więcej informacji.

Kontrola:

Sterownik wtykowy 100-240 VAC, ściemniacz nożny

Sznur:

przełącznik nożny: w zestawie 244 cm
przełącznik umieszczony 61 cm od lampy

Certyfikaty:

UL
CE
RoHS

Silo 3FH | lampa podłogowa

Powiązane artykuły na blogu