Sibast No 11 | kredens | orzech
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
22 160,00 zł (brutto) 18 016,26 zł (netto)
Brutto
4-6 tygodni
Prosty i elegancki kredens Sibast No 11 ma naturalne, ciepłe wykończenie z drewna dębowego lub orzechowego. Odwracalne drzwi z kolorowymi frontami po jednej stronie i drewnem z drugiej, dopełniają elegancką formę kredensu. W łatwy sposób zmieniaj charakter Sibast 11 odwracając przesuwane drzwi, dostępne w kolorze: żółtym, białym, niebieskim i czarnym. Nogi drewniane lub stalowe.

Sibast No 11 został zaprojektowany przez Arne Vodder, architekta i projektanta mebli o międzynarodowej renomie w latach 50. i 60. Projektant stworzył linię kredensów które przyciągnęły wielką uwagę, gdy zostały pierwotnie zaprezentowane w 1957 roku. Ten prosty, elegancki kredens był pierwotnie częścią asortyment mebli nagrodzony I nagrodą w muzeum designu Triennale di Milano w 1957 roku.

Arne Vodder i projektant mebli Helge Sibast - ówczesny właściciel Sibast. Zaprojektowali wspólnie wiele mebli, które osiągnęły międzynarodowy sukces torując drogę do Stanów Zjednoczonych w czas złotego wieku duńskiego designu. Meble Vodder zostały wysłane m.in. do USA do Białego Domu dla Prezydenta Jimmy Carter. Meble te trafiły również do ONZ w Genewa oraz do biur, linii lotniczych, ambasad i hoteli na całym świecie.

Projekt: Arne Vodder i Sibast, 1957

Większość projektów Sibast można dostosować do własnych potrzeb. W sprawie personalizacji oraz dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@home-nook.com

Sibast to duńska firma rodzinna z dumną historią produkcji mebli drewnianych sięgającą 1908 roku. Obecnie prowadzona przez czwarte już pokolenie, które tworzy meble Sibast z taką samą dbałością o szczegóły, rzemiosło, i jakość jak poprzednie generacje. Rodzinna firma łączy pełne szacunku wznowienia i udoskonalenia kultowych duńskich nowoczesnych mebli z lat 50-tych autorstwa Helge Sibasta ze współczesnymi projektami o ponadczasowym wyglądzie w kolekcji, które przekazują dziedzictwo duńskiego wzornictwa na przyszłe pokolenia.

Materiały:

Rama: Dąb lub Orzech | Lite Drewno

Drzwi: Dąb lub Orzech | Fornir

Dostępne kolory drzwi: Żółty, biały, niebieski i czarny

Wykończenie: Przydymiony Dąb lub Dąb Mydlony, Olejowany Dąb, Dąb Lakierowany | Kolor: Czarny

Nogi: Drewniane lub Stalowe

Wymiary:

Szerokość: 152 cm

Głębokość: 40 cm

Wysokość: 76 cm

Sibast No 11 | kredens | orzech

Zobacz także