Plinth Grand | stolik kawowy | nowość
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%
17 658,00 zł (brutto) 19 620,00 zł -10% 14 356,10 zł (netto)
Brutto
4-5 tygodni
Równie piękne, jak i ponadczasowe. Kolekcja stolików kawowych Plinth obejmuje wielofunkcyjne podia, dedykowane dla każdej przestrzeni. Stoliki kawowe charakteryzują się prostą formą, pięknem naturalnych materiałów i bezkompromisowym rzemiosłem, które widać w dopracowanych detalach. 

Stoliki kawowe Plinth są wykonane z wyjątkowych naturalnych materiałów: Calacatta Viola, Grey Kendzo, Nero Marquina i białego marmuru Carrera, kolekcja Plinth jest dostępna w Kunis Breccia, artystycznej mieszance kamieni w ciepłych tonach, która tworzy subtelną fakturę i nadaje nowy wymiar dzięki wyrafinowanej i zachęcającej ekspresji. Idealnie symetryczne, stoliki Plinth Tall, Plinth Low i Plinth Cubic w Kunis Breccia pozwalają w piękny sposób prezentować ulubione przedmioty, jednocześnie samodzielnie stanowiąc dekoracyjną rzeźbę samą w sobie. 

Projekt: Norm Architects dla MENU

Norm Architects zostało założone w 2008 roku.

Studio projektowe zajmuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą mieszkaniową, wnętrzami komercyjnymi, fotografią i reżyserią artystyczną. Podobnie jak dobre samopoczucie człowieka, istotą pracy Norm Architects jest równowaga — między bogactwem a powściągliwością, między porządkiem a złożonością. Każdy projekt — czy jest to architektura, projekt wnętrza, design przedmiotów czy inny kierunek kreatywny — każdy jest nasycony tą samą wewnętrzną jakością: prostotą, która niesie większe idee. "Nasze biuro projektowe jest usytuowane w sercu Kopenhagi w Danii, szanujemy nasz kontekst i opieramy się na tradycjach skandynawskiego wzornictwa – ponadczasowej estetyce, naturalnych materiałach i przestrzeganiu modernistycznych zasad powściągliwości i wyrafinowania. Poprzez badanie tego, co wyostrza ludzkie zmysły niezależnie od osobistych preferencji, nasze projekty przywracają najprostszą formę przestrzeniom, przedmiotom, pomysłom i obrazom. Nasza wiedza polega na znalezieniu równowagi — kiedy nie ma już nic do dodania lub odjęcia".
Materiały:

Biały (Carrara, Włochy)
Czarny (Nero Marquina, Włochy)
Szary (Kendzo, Włochy)
Różowy (Calacatta Viola, Włochy)
Piaskowy (Kunis Breccia, Włochy)

Marmur jest pokryty uszczelniaczem w celu ochrony powierzchni

Wymiary: 

Wysokość: 27,5 cm
Szerokość: 76 cm
Długość: 137 cm
Waga: 82 kg

Plinth Grand | stolik kawowy | nowość

Zobacz także

Powiązane artykuły na blogu