Eclipse | biurko
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%
9 891,00 zł (brutto) 10 990,00 zł -10% 8 041,46 zł (netto)
Brutto
3-4 tygodnie

Biurko Eclipse Desk to celebracja materiałów i formy. Biurko posiada charakterystyczną, asymetryczną sylwetkę, która zachęca do użytkowania i której nie da się pomylić z żadną inną. Blat jest dostępny z litego dębu, ciemnego dębu olejowanego i olejowanego naturalnego dębu z nogą pomalowaną na czarno. Biurko zostało zaprojektowane tak, aby stać swobodnie jako centralny element pośrodku pokoju lub do umieszczenia przy ścianie jako bardziej konwencjonalny mebel do domowego biura. 

Jedna z nóg w kształcie walca pełni praktyczną funkcję schowka na kable, dzięki czemu możesz zawsze cieszyć się czystą formą biurka. 


Projekt: Fred Rigby Studio dla MENU

Fred Rigby dorastał w Dorset, pomiędzy falującymi wzgórzami angielskiej wsi a wapiennymi przylądkami, które nadal inspirują jego pracę jako projektanta. Od czasu ukończenia londyńskiego Kingston University z dyplomem z projektowania produktów i mebli, pracował z wieloma projektantami i artystami, rozwijając wiedzę na temat procesów, w tym odlewania z włókna szklanego i technologii CNC, jednocześnie doskonaląc własne rzemiosło w swojej pracowni o tej samej nazwie w Londynie. Niedawno został uznany przez ELLE Decoration za jednego z dziesięciu znanych brytyjskich projektantów. Fred Rigby zaprojektował The Eclipse Desk dla Audo Copenhagen.

Materiały:

Podstawa: Dąb | Lite drewno

Blat: Dąb | Lite drewno

Wymiary:

Wysokość: 75 cm

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 80 cm

Eclipse | biurko

Zobacz także