Column Portable | lampa stołowa przenośna
zoom_out_map
885,00 zł (brutto) 719,51 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie

Stworzona z myślą o funkcjonalności i pięknie doskonale dopasowana do Twoich codziennych potrzeb. Lampa stołowa Column LED łączy nowoczesną technologię i nastrojowy styl o zdecydowanym kształcie.. Cylindryczna lampa z anodyzowanego aluminium o brązowym wykończeniu lub z surowego aluminium jest przenośna dzięki bezprzewodowej konstrukcji, która ładuje się przez gniazdo USB.

Ciepłe, wygodne światło lampy stołowej Column sprawia, że każda przestrzeń jest bardziej przytulna a każdy projekt unikalny - od klasycznego po ultra-minimalistyczny. Umieść lampę Column w biurze, aby stworzyć ciepłą, odprężającą atmosferę. Postaw lampę na stole w salonie lub na tarasie, ciesząc się rozmową lub drinkami po kolacji. Użyj lampy w hotelowym lobby lub restauracji, aby przyciągnąć ludzi - zamień standardowe świece stołowe na mocny rozpoczynający rozmowę akcent.

Lekki i trwały, z pięknym wykończeniem, to projekt, który będziesz chciał wypróbować we wszystkich swoich ulubionych miejscach. Żarówka LED wytwarza miękkie, rozproszone światło z trzema ustawieniami.

Ważne informacje o użytkowaniu: Aby utrzymać wewnętrzną baterię w dobrym stanie, lampę stołową Column należy pozostawiać podłączoną podczas ładowania, z wyłączoną lampą. Nie pozostawiaj podłączonego podczas użytkowania.

Projekt: Norm Architects dla Audo Cph


Materiały:

Materiał: Stal Malowana Proszkowo

Materiał 2: Mosiądz Szczotkowany

Źródło Światła: Elektryczne: 110 V, gniazdo G9. Używaj tylko żarówek LED o mocy do 7 W (w zestawie żarówka 2,5 W)

Dodatkowe informacje: W zestawie żarówka: matowa dioda LED G9, 2,5W, 2700K, CRI> 80, AC110V, 50-60Hz, nieściemnialna (do lamp można stosować żarówki z funkcją ściemniania). Brak wbudowanego ściemniacza

Wymiary:

Wysokość: 17.5 cm

Długość kabla: 70 cm

Środowisko: wewnątrz/na zewnątrz

Wejście ładowania: 5 V - 1,5 A

Źródło światła:

G4 Maks. 1,5 W

Żarówka w zestawie

1,5 W

150 mb

2700 tys

Ra > 80

Klasa energetyczna: F

Możliwość przyciemniania: 3-stopniowy ściemniacz przyciskowy na podstawie

IP: 44

Klasa: III

Column Portable | lampa stołowa przenośna

23.50 cm
17.50 cm
17.50 cm
0.60 kg
Opis
Wysokość
17.5 cm
Długość kabla
70 cm

Zobacz także