Harbour | krzesło
zoom_out_map
2 680,00 zł (brutto) 2 178,86 zł (netto)
Brutto
4-6 tygodni

Krzesło Harbour Dining Side Chair, to no nowy członek rodziny Krzeseł Harbour. Nowy projekt, z łatwością mieści się w kompaktowych przestrzeniach i pod stołami - ale nadal zapewnia niezrównany komfort, z którego słynie Harbour Chair. Krzesło Harbour Dining Side jest dostępne z tapicerką tekstylną i skórzaną lub z plastikową skorupą. 

Wszystkie krzesła Harbour zostały ulepszone o dodatkową piankę w siedzisku dla lepszego komfortu siedzenia, zwiększając grubość z 15 mm do 25 mm.

Projekt: Norm Architects dla MENU

Norm Architects zostało założone w 2008 roku.

Studio projektowe zajmuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą mieszkaniową, wnętrzami komercyjnymi, fotografią i reżyserią artystyczną. Podobnie jak dobre samopoczucie człowieka, istotą pracy Norm Architects jest równowaga — między bogactwem a powściągliwością, między porządkiem a złożonością. Każdy projekt — czy jest to architektura, projekt wnętrza, design przedmiotów czy inny kierunek kreatywny — każdy jest nasycony tą samą wewnętrzną jakością: prostotą, która niesie większe idee. "Nasze biuro projektowe jest usytuowane w sercu Kopenhagi w Danii, szanujemy nasz kontekst i opieramy się na tradycjach skandynawskiego wzornictwa – ponadczasowej estetyce, naturalnych materiałach i przestrzeganiu modernistycznych zasad powściągliwości i wyrafinowania. Poprzez badanie tego, co wyostrza ludzkie zmysły niezależnie od osobistych preferencji, nasze projekty przywracają najprostszą formę przestrzeniom, przedmiotom, pomysłom i obrazom. Nasza wiedza polega na znalezieniu równowagi — kiedy nie ma już nic do dodania lub odjęcia".

Materiały:

Siedzisko: 85% Polypropylene, 15% Włókno szklane

Upholstered Shell: CAL117 50kg / 50N or 40kg / 60N.

Podstawa: Dąb | Lite drewno 

Wykończenie: Naturalny Dąb, Przydymiony Dąb, Dąb Barwiony | Kolor: Czarny

Wymiary:

Wysokość: 81 cm

Szerokość: 58,5 cm

Głębokość: 55,7 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Harbour | krzesło

Możesz też polubić...

Powiązane artykuły na blogu