Covent Sofa Deep | Sofa | 2 os.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%
12 222,00 zł (brutto) 13 580,00 zł -10% 9 936,59 zł (netto)
Brutto
2-3 tygodnie

Wyjątkowa sofa Covent tworzy gładki projekt o opływowych kształtach. Miękki organiczny wygląd sofy Covent został rozciągnięty, aż do ziemi. Luksusowy komfort zapewnia miękka tapicerka oraz obszerna poduszka do siedzenia. Sofa odzwierciedla precyzyjne wykończenie i kunszt duńskiej produkcji. Sofa  Covent to idealne połączenie formy jak i funkcji. Kolekcja Covent składającą się z fotela, sofy dostępna jest w wielu możliwych wariantach tapicerowania.  Sofa Covent dobrze sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych przestrzeniach, zapewniając jednocześnie wyrafinowany i elegancki wygląd.

Projekt: Arde Design Studio dla New Works

Większość projektów New Works można dostosować do własnych potrzeb. W sprawie personalizacji oraz dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@home-nook.com

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika z chęci stworzenia domu projektowego, w którym design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac. Podczas gdy Nikolaj jako dyrektor generalny żongluje liczbami i codziennymi operacjami, Knut Bendik odpowiada za szczególny wygląd i styl jako dyrektor kreatywny. Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works.

Materiał:

Tkanina / Skóra | Możliwość wyboru

Siedzisko i Oparcie: Wysokiej jakości pianka formowana na zimno

Konstrukcja: Drewniana 


Wymiary:

Wysokość: 73 cm

Szerokość: 150 cm

Głębokość: 87 cm

Wysokość Siedzenia: 42 cm 

Głębokość Siedzenia: 70 cm

Dostępne tkaniny dla wybranego modelu:

Kategoria A

Kvadrat - Floyd (FL), Remix 3 (RE)

Nevotex - Eros (ER)

Kategoria B

Kvadrat - Fiord 2 (FJ), Molly 2 (MO)

Nevotex - Barnum (BA)

Kategoria C

Kvadrat - Divina Mel. 2 (DM), Hallingdal 65 (HA), Sahco - Moss (MC), Step (ST)

Kategoria D

Astrid - Mons (MS)

Dedar - Karakorum (KA)

Kategoria E

Astrid - Velvet Baby Mohair (VU)

Febrik - Gentle 2 (GE)

Kvadrat - Byram (BY)

Astrid - www.astrid.se
Dedar - www.dedar.com
Febrik - www.febrik.com
Kvadrat - www.kvadrat.com
Nevotex - www.nevotex.com
Sahco - www.sahco.com

Covent Sofa Deep | Sofa | 2 os.

Zobacz także

Powiązane artykuły na blogu