SYSTEM ROYAL® | system regałów ściennych
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
26 490,00 zł (brutto) 21 536,59 zł (netto)
Brutto
6-8 tygodni

Kultowy system regałów ROYAL SYSTEM® to jeden z największych sukcesów duńskiego designu mebli w historii. To także jeden z pierwszych na świecie systemów mebli ściennych. Aby zaoszczędzić przestrzeń pokojów projektant Poul Cadovius przeniósł meble z podłogi na ścianę.

ROYAL SYSTEM® składa się z drewnianych szyn ściennych oraz półek z wieszakami z mosiądzu lub stali nierdzewnej, a także różnych modułów, takich jak szafki, szuflady i biurka, które można dostosować w wielu indywidualnych kombinacjach. W rzeczywistości Poul Cadovius twierdził, że oryginalny system miał 16 milionów możliwości kombinacji.

W 2010 roku dk3 ponownie wprowadził na rynek ROYAL SYSTEM® w nowoczesnych materiałach, takich jak orzech, dąb i laminat wysokociśnieniowy. ROYAL SYSTEM® można zamówić indywidualnie jako klasyczny regał, nowoczesne biurko lub bibliotekę z różnymi modułami szafki. A wszystko to o wyjątkowej jakości, stworzone z myślą o nowoczesnym wystroju wnętrz i potrzebach wyposażenia.

Projekt: Poul Cadovius, 1948

Skonfiguruj samodzielnie Royal System TUTAJ

Większość projektów dk3 można dostosować do własnych potrzeb. W sprawie personalizacji oraz dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@home-nook.com


Wymiary (szer. x gł. x wys.):

Szyna 3,4 x 1,9 x 70 cm

Szyna 3,4 x 1,9 x 100 cm

Szyna 3,4 x 1,9 x 200 cm

Półka 80 x 24 x 1,9 cm

Półka 80 x 30 x 1,9 cm

Półka na czasopisma 80 x 31 x 1,9 cm

Półka biurkowa 80 x 60 x 1,9 cm

Stół 80 x 125 x 72 cm

Stół 80 x 175 x 72 cm

Szafka z 2 drzwiami 80 x 38 x 42,4 cm

Szafka z 2 przesuwanymi drzwiami 80 x 38 x 42,4 cm

Szafka z 3 szufladami 80 x 38 x 42,4 cm

Szafka z pisaniem/klapą drążkową 80 x 38 x 42,4 cm

Stacja robocza (dostępna tylko z szafką z klapką do pisania/drążka)

Materiał:

Dąb, Dąb Lakierowany | Kolor: Czarny, Przydymiony Dąb lub Orzech

Szyny wykonane są z litego drewna.

Śruby do szyn z tego samego materiału co wieszaki. Mosiądz lub Stal Nierdzewna 

Blaty stołów są fornirowane, a nogi stołów wykonane są z litego drewna.

Szafka na szuflady jest fornirowana, a szuflady wykonane z litego drewna.

Stanowisko pracy jest fornirowane, a szuflady wykonane z litego drewna.

Półki, półka na czasopisma, półka typu biurko, szafka z klapką do pisania, szafka z 2 drzwiami i szafka z drzwiami przesuwnymi są fornirowane.

Wieszaki:

Surowy mosiądz lub stal nierdzewna.

Ponieważ mosiądz jest bardziej miękki niż stal nierdzewna, oczekuje się, że półki z mosiężnymi wieszakami ?pracują? bardziej niż półki z wieszakami ze stali nierdzewnej.

Wieszaki nie są sprzedawane osobno.

Obróbka powierzchniowa:

Olej lub mydło

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne dostępne w drewnie.

Półki z czasem ulegną lekkiemu wygięciu, ale nadal zachowają swoją integralność strukturalną.

Zalecamy ograniczenie wagi do 15 kg na półkę, aby zachować prosty profil.

Nowe części (produkowane przez dk3) nie są kompatybilne ze starymi częściami (sprzed 1985 r.).

Zalecamy, aby ROYAL SYSTEM? był zawsze instalowany przez profesjonalistów. (Proszę zapoznać się z instrukcją instalacji i filmem poniżej).

Testowane w DUŃSKIM INSTYTUCIE TECHNOLOGICZNYM EN16121:2013 / EN16122:2012 w 2016 roku.

Poul Cadovius to jedna z najbardziej barwnych i odnoszących sukcesy osobowości w historii duńskiego przemysłu meblarskiego. „Architekt, projektant, wynalazca-samouk, producent, innowator, enfant straszny” przemysłu meblarskiego – tytułów jest wiele”, jak pisze autorka Henriette Houth w swojej książce „Kassebogen”. Poul Cadovius był ambitny i nieustannie poszukiwał. Kiedy nie projektował ani nie produkował mebli, jeździł samochodami wyścigowymi lub budował luksusowe jachty we własnej stoczni Saghitta w Svendborgu. A historii jest wiele: Kiedy klient żaglówki stwierdził ze stoczni słabe osiągi na Saghitta 35, Poul Cadovius miał ostateczną ripostę. Pożyczył łódkę i popłynął w wyścigu „dookoła Zelandii” – i wygrał!

Poul Cadovius uzyskał ponad 400 patentów - ostatni jako 90-latek. Zarówno jego życie, jak i projekty świadczą o prawdziwej postaci, która poszła własną drogą – ku uciesze nas wszystkich. W 2010 roku dk3 ponownie wprowadził ROYAL SYSTEM® ze współczesnych materiałów, takich jak orzech, dąb i laminat wysokociśnieniowy. ROYAL SYSTEM® można zamówić indywidualnie jako klasyczny regał, nowoczesne biurko lub bibliotekę z różnymi modułami szafek.

Ponadczasowy duch ROYAL SYSTEM® jest zachowany dzięki dobrze znanym podłużnicom, wieszakom, półkom i pięknym szafkom. A wszystko to w znakomitej jakości, stworzone z myślą o nowoczesnym wystroju wnętrz i przyszłych potrzebach.

W 2010 roku firma dk3 ponownie wprowadziła ROYAL SYSTEM® w różnych rodzajach drewna, a system regałów nadal pozostaje ponadczasowym klasykiem z oszczędzającym miejsce, elastycznym wzornictwem, oferującym liczne możliwości osobistego, nowoczesnego wyrazu.

O dk3

Kolekcja dk3 łączy w sobie ekskluzywne klasyczne i współczesne meble od wielkich duńskich architektów i projektantów, takich jak Jeppe Utzon, Poul Cadovius i inni. Nasza marka jest reprezentowana przez sprzedawców mebli w ponad 30 krajach na całym świecie.

80% kolekcji dk3 powstaje w naszych stolarniach w Danii, a reszta w stolarniach w całej Europie.

Tworzymy i produkujemy meble kształtowane i wykonane przez prawdziwych entuzjastów, zawsze z ambicją połączenia najlepszych tradycji stolarskich z nowoczesnym i klasycznym wzornictwem mebli poprzez połączenie ponadczasowej stali lub mosiądzu i wysokiej jakości drewna. Miłość do materiałów organicznych i bezkompromisowa koncentracja na jakości jest widoczna w całym procesie, od pierwszych szkiców projektowych po produkcję w stolarni, gdzie większość elementów jest wykańczana, a powierzchnia obrabiana ręcznie.

Pasjonujemy się drewnem, aw naszych projektach zawsze staramy się podkreślać, a nie ukrywać naturalne cechy drzewa. Dla nas sęki i małe pęknięcia w każdej pojedynczej desce to rodzaj skarbu, dzięki któremu ostateczny mebel jest wyjątkowy. W oparciu o tę wizję projektową dk3_3 TABLE został wprowadzony na rynek w 2009 roku jako jeden z pierwszych stołów z desek na rynku skandynawskim. Rok później, w 2010 roku, ponownie wprowadziliśmy kultowy system regałów ściennych ROYAL SYSTEM®, zaprojektowany przez Poula Cadoviusa w 1948 roku. mocny fundament dla naszej firmy.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu prezentacyjnego, w którym założyciel i właściciel dk3, Jacob Plejdrup, opowiada historię dk3 i ROYAL SYSTEM®.

SYSTEM ROYAL® | system regałów ściennych

130 kg
Opis
Szerokość
165 cm
Głębokość
40 cm
Wysokość
200 cm

Zobacz także