Lantern | lampa podłogowa | matowe białe szkło
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
2 720,00 zł (brutto) 2 211,38 zł (netto)
Brutto
2-4 tygodnie
Kultowa kolekcja Lantern może stanowić uzupełnienie każdego współczesnego wnętrza Kolekcja Lantern składa się z : lampy ściennej, podłogowej oraz stołowej. Wszystkie lampy są wyposażone w minimalistyczną podstawę z czarnej stali, która pozwala odegrać główną rolę miękkiemu oświetleniu pofałdowanej szklanej kuli klosza. Lampy Lantern są zainspirowane tradycyjnymi chińskimi lampionami z papieru ryżowego i tworzą niepowtarzalną atmosferę we wszystkich zakątkach domu.

Projekt: Anderssen & Voll dla New Works

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika z chęci stworzenia domu projektowego, w którym design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac. Podczas gdy Nikolaj jako dyrektor generalny żongluje liczbami i codziennymi operacjami, Knut Bendik odpowiada za szczególny wygląd i styl jako dyrektor kreatywny. Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works.
Materiały:

Klosz: Szkło | Kolor: Biały Opal

Podstawa: Stal Malowana Proszkowo | Kolor: Czarny

Źródło światła: E27, LED Max 7W
(220-240'' 50/60 Hz, Class II, IP20) 

Wymiary:

Wysokość: 150 cm

Średnica: 30 cm

Długość przewodu: 180 cm - wyłącznik z funkcją ściemniania 30 cm od podstawy lampy

Lantern | lampa podłogowa | matowe białe szkło

Możesz też polubić...