Harbour | krzesło na obrotoweJ podstawie | skórzana tapicerka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
5 760,00 zł (brutto) 4 682,93 zł (netto)
Brutto
4-6 tygodni

Po wybraniu koloru siedziska krzesła Harbour Chair, możesz teraz również wybrać obrotową podstawę w kształcie gwiazdy, która obraca się tam gdzie chcesz. Krzesło jest dostępne również kółkach Podstawa jest dostępna w wersji obrotowej lub obrotowej z opcją powrotu w trzech wykończeniach – polerowane aluminium lub malowane proszkowo aluminium w kolorze czarnym lub jasnoszarym.

Wszystkie krzesła Harbour zostały ulepszone o dodatkową piankę w siedzisku dla lepszego komfortu siedzenia, zwiększając grubość z 15 mm do 25 mm.


Projekt: Norm Architects dla MENU

Norm Architects zostało założone w 2008 roku.

Studio projektowe zajmuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą mieszkaniową, wnętrzami komercyjnymi, fotografią i reżyserią artystyczną. Podobnie jak dobre samopoczucie człowieka, istotą pracy Norm Architects jest równowaga — między bogactwem a powściągliwością, między porządkiem a złożonością. Każdy projekt — czy jest to architektura, projekt wnętrza, design przedmiotów czy inny kierunek kreatywny — każdy jest nasycony tą samą wewnętrzną jakością: prostotą, która niesie większe idee. "Nasze biuro projektowe jest usytuowane w sercu Kopenhagi w Danii, szanujemy nasz kontekst i opieramy się na tradycjach skandynawskiego wzornictwa – ponadczasowej estetyce, naturalnych materiałach i przestrzeganiu modernistycznych zasad powściągliwości i wyrafinowania. Poprzez badanie tego, co wyostrza ludzkie zmysły niezależnie od osobistych preferencji, nasze projekty przywracają najprostszą formę przestrzeniom, przedmiotom, pomysłom i obrazom. Nasza wiedza polega na znalezieniu równowagi — kiedy nie ma już nic do dodania lub odjęcia".

Materiały:

Siedzisko: Powłoka: 85% polipropylen, 15% włókno szklane

Podstawa: odlewane i wytłaczane aluminium

Kółka do bazy malowanej proszkowo: PA6, PUR

Kółka do podstawy stalowej: aluminium, PA6, PUR

Wymiary:

Wysokość: 81 cm

Wysokość siedziska: 45 cm

Szerokość: 50 cm

Głębokość: 56 cm

Harbour | krzesło na obrotoweJ podstawie | skórzana tapicerka

Możesz też polubić...

Powiązane artykuły na blogu