Tense | lampa wisząca | Ø90 cm
zoom_out_map
-10%
2 142,00 zł (brutto) 2 380,00 zł -10% 1 741,46 zł (netto)
Brutto
1-2 tygodnie

Rozciągająca się na prawie metr długości lampa wisząca Tense wygląda jak miękka chmura. Prawdziwie nowoczesną konstrukcje, tworzy materiał klosza lampy, Tyvek, który jest zarówno trwały, jak i miękki w odbiorze. Podlega on również w 100% recyklingowi. Elastyczność tego przypominającego papier materiału, pozwala uwydatnić lekkie właściwości lampy wiszącej Tense.

W lampie wiszącej Tense, wykorzystano zintegrowane źródło światła LED, które wystarcza na minimum 50.000 godzin. 

Projekt: Panter & Tourron dla New Works

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika z chęci stworzenia domu projektowego, w którym design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac. Podczas gdy Nikolaj jako dyrektor generalny żongluje liczbami i codziennymi operacjami, Knut Bendik odpowiada za szczególny wygląd i styl jako dyrektor kreatywny. Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works.

Materiały:

Klosz z membrany Tyvek (w 100% nadającej się do recyklingu) wzmocniony prętami węglowymi.

Przewód: Czarne PVC i przyciemniane źródło światła LED.

Certyfikat: 

CE, klasa II, IP22

Żarówka:

Źródło światła w zestawie. Min. 50 000 godzin.

Źródło światła:

LED 22W, 2700K. Możliwość ściemniania sieci, zbocze opadające, nie wymaga transformatora cyfrowego. Wyjście: 36 Va / 550 Ma Wejście: 230VA/110mA, 50/60Hz, PF=0,95 Lumen: 2000 lm, CRI: 80.

Wymiary:

Rozmiar (mała):

Wysokość: 15 cm

Głębokość: 60 cm

Szerokość: 70 cm

Rozmiar (średnia):

Wysokość: 15 cm

Głębokość: 80 cm

Szerokość: 90 cm

Rozmiar (duża):

Wysokość: 15 cm

Głębokość: 110 cm

Szerokość: 120 cm

Podsufitka:

Średnica: 19,5 cm

Wysokość: 50 cm (mieści zabierak i nadmiar linki)

Okablowanie: z czarnego PVC,

Długość: 500 cm

Średnica: 4 mm

Tense | lampa wisząca | Ø90 cm

Zobacz także

Powiązane artykuły na blogu